1

AEG L7FBE68SC

Nový produkt

Spredu plnená práčka, 8 kg, 1600 ot./min., trieda A + ++, ProSteam, Woolmark Blue, Invertor, biela

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

589,00 € s DPH

490,83 € bez DPH

AEG ProSteam L7FBE68SC. Dizajn skrine: voľne stojace, Systém vkladania: Predné plnenie, Farba: biela. Kapacita bubna: 8 kg, Maximálne otáčky odstreďovania: 1600 ot/min, Trieda účinnosti prania: A. Trieda energetickej účinnosti: A+++, Spotreba energie pri praní: 0,68 kWh, Spotreba vody na cyklus: 54 L. Šírka: 600 mm, Hĺbka: 600 mm, Výška: 850 mm

Popis produktu

Elegantná, spredu plnená, inteligentná a úsporná práčka so širokou škálou špeciálnych programov, vďaka ktorým bude perfektne postarané o každý kúsok vášho oblečenia do tých najmenších detailov. Vaša bielizeň bude voňavá, veľmi príjemná na dotyk a úžasne mäkká. Inteligentné technológie si samé zvážia náplň práčky a automaticky si zvolia ten najlepší program. Vďaka tomu bude vaša bielizeň dokonale čistá, a okrem toho ešte ušetríte peniaze za energie. Para na konci programu obmedzí pokrčenie, bielizeň bude svieža a zbavená všetkých baktérií, takže vám zostane veľa voľného času, ktorý ste doteraz museli venovať žehleniu.

Úsporná a zároveň účinná

Inteligentná práčka, ktorá určite poteší váš rodinný rozpočet. Technológia ProSense automaticky zváži náplň práčky pri každom praní a snímače následne upravia dĺžku prania tak, aby malo vaše oblečenie tú najlepšiu starostlivosť. Výsledkom bude perfektne čistá, voňavá a svieža bielizeň a zároveň úspora vody a energie.

Dokonale mäkká bielizeň

Mäkká, voňavá a na dotyk príjemná bielizeň poteší určite každého. Funkcia SoftPlus zaistí, aby sa aviváž dostala do hĺbky každej tkaniny, čím ochráni vlákna a predĺži životnosť vašich odevov. Oblečenie bude mäkšie a hladšie ako kedykoľvek predtým.

Menej žehlenia

Viac času na zábavu a menej času stráveného žehlením. To ponúka technológia ProSteam, ktorá umožňuje ukončiť každý prací cyklus parou. Tá obmedzí pokrčenie a navyše vašu bielizeň príjemne osvieži a načuchrá. Čaká vás dôležitá pracovná schôdzka a chcete vyzerať perfektne? Samostatný parný program na rýchle osvieženie bielizne vám v tom pomôže.

Motor s doživotnou zárukou

Doživotná záruka na motor ÖKOInvertor je rozhodne veľkou výhodou. Využívajte svoju práčku na maximum a tento motor vám zaistí jedinečný výkon bez ohľadu na to, aký program si vyberiete.

Inteligentné pracie programy

Program Eco TimeSave šetrí váš čas aj peniaze - až 3 kg bielizne vyperie len za 20 minút. Samozrejme nechýba ani program pre alergikov, špeciálny program na športové oblečenie alebo nastavenie na pranie perín. Vďaka týmto programom na mieru bude zabezpečená tá najlepšia starostlivosť o každý kus vášho oblečenia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop