1
BEKO HCB 93744 BX Zväčšiť

BEKO HCB 93744 BX

Nový produkt

Odsávač pár BEKO HCB 93744 BX

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

359,00 € s DPH

299,17 € bez DPH

Varenie bez nepríjemného pachu
Pri varení, pečení alebo grilovaní vzniká prebytok pár ktoré zhoršujú vašu prácu v kuchyni a zapĺňajú celý priestor. Komínový digestor Beko HCB93744BX sa postará o ich rýchle odsatie a vy sa budete môcť venovať vareniu v príjemnom prostredí. Vďaka jeho výkonu a rýchlemu odsávaniu sa môžete najesť v čistej a sviežej kuchyni, v ktorej sa nebudú nachádzať žiadne nepríjemné zápachy. Digestor má zabudovaný jeden kvalitný motor,ktorý zabezpečuje výkon 740 m³/h za hodinu a pracuje s hlučnosťou maximálne 71 dB. Ponúka 4 úrovne nastavenia rýchlosti s funkciou automatického vypnutia, ktoré si jednoducho navolíte prostredníctvom elektronického ovládania.

Automatické vypnutie a čistenie vzduchu
Digestor disponuje funkciou automatického vypnutia, ktorá vypne odsávač po 15 minútach od spustenia. Vďaka tejto funkcii môžete opustiť kuchyňu hneď po príprave pokrmu s istotou, že všetky nepríjemné pachy budú odstránené a odsávač sa vypne. Funkcia čistenia vzduchu sa automaticky zapína každú celú hodinu na 10 minút v najnižšej úrovni. Zabezpečuje tak neustálu výmenu vzduchu v kuchyni pri minimálnej spotrebe energie a nízkej úrovni hluku.

LED osvetlenie
Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný odsávač pár je vybavený kvalitným osvetlením, ktoré je dostatočne silné 2 x 4 W pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre Vás i Vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Filter
Odsávač pár disponuje vyberateľným 3 kovovými filtrami pre zachytávanie tukových častíc. Odsávač ponúka aj spôsob recirkulácie - uhlíkový filter Beko UF - 13 nie je súčasťou balenia. Je potrebné ho zakúpiť zvlášť.

Šírka 900mm
Hmotnosť 6 kg
Farba Čierna
Energetická trieda A
Hlučnosť (dB) 70 dB
Ovládanie dotykové
Typ odsavača Komínový
Výkon odsávania (m3): 740 m3 / hod.
Možnosť recirkulácie: Áno
Čistenie vzduchu: Áno

Základné

Energetická trieda A
Farba Čierna
Šírka 900mm
Hmotnosť 6 kg

Odsávače pár

Typ odsavača Komínový
Ovládanie dotykové
Výkon odsávania (m3): 740 m3 / hod.
Hlučnosť (dB) 70 dB
Možnosť recirkulácie: Áno
Čistenie vzduchu: Áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop