1

De'Longhi CGH1012D

Nový produkt

Kontaktný gril DELONGHI CGH1012D

Príkon 2000 W

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

159,00 € s DPH

132,50 € bez DPH

Exkluzívny multigril DeLonghi uspokojí všetky chuťové bunky!
Ak patríte k milovníkom grilovaných špecialít, zaistite si ich celoročný prísun. Vybavte sa novým exkluzívnym multigrilom DeLonghi CGH1012D v modernom nerezovom prevedení, ktorý je určený pre každodenné používanie a ponúka grilovanie v troch polohách. Kontaktný gril, trúba alebo barbecue Vám zaručí perfektnú prípravu mäsa, rýb, zeleniny, sendvičov a mnoho ďalších.

Exkluzívny multigril 3 v 1
Renomovaná značka DeLonghi predstavuje jedinečný multigril s príkonom 2000 W, ktorý Vás zaujme luxusnou výbavou a možnosťou troch variant prípravy pokrmov. Veľkej obľube sa teší celoročný kontaktný gril, ale Vy môžete svoje kulinárske možnosti rozšíriť o barbecue a výkonnú trúbu. Vďaka tomu pripravíte chutné pochúťky vrátane prepečených steakov, chrumkavých panini, zapečených vajíčok so slaninou alebo dokonalých hamburgerov, a to všetko bez nutnosti zapínať klasickú trúbu. Multigril Delonghi Vám dokáže splniť rýchlo a precízne každé gurmánske prianie.

Obojstranné grilovanie
Kvalitná grilovacia plocha sa skladá z dvoch doštičiek vybavených nepriľnavým povrchom, čo zaručuje prepečené a chrumkavé pokrmy, bez spálenia. Jedna platnička dosahuje rozmerov 37 x 23 cm a ponúka extra veľký priestor na opekanie. K výhodám patrí možnosť úplného rozhorúčavenia, čím zdvojnásobíte celkovú plochu a zaistíte si obojstranné grilovanie na oboch platničkách súčasne. Jednoducho a rýchlo tak pripravíte vynikajúcu večeru pre početnú rodinu.

Vrúbkovaný a hladký povrch
Tepelná úprava každej potraviny vyžaduje rozdielne nároky na prípravu. Pre tieto prípady je gril Delonghi ideálne vybavený, pretože disponuje dvojitou úpravou povrchu grilovacích doštičiek. K dispozícii máte vrúbkovanú úpravu, ktorú skvele využijete na šťavnaté mäso a lahodné ryby, dokonale hladký povrch naopak poslúži na prípravu vajíčok či palaciniek pre deti.

Elektronická regulácia
Pri grilovaní iste oceníte veľký LCD displej, s ktorým budete mať prehľad o nastavenej teplote. Medzi významné prednosti patrí  dvojitá regulácia výkonu, ktorou sa dá ovládať každá grilovacia doska samostatne, pretože v každej grilovacej doske je samostatné výhrevné teleso.. Na tento účel slúžia dva otočné termostaty a výsledné hodnoty sú zobrazené na prehľadnom elektronickom displeji. Nebude problém pripraviť súčasne hamburger a zeleninu, aj keď obe pochúťky vyžadujú úplne odlišnú teplotu. Samozrejmosťou je tiež časovač, ktorý po uplynutí nastavanej doby, gril vypne.

K dôležitým prednostiam sa radí jednoduchá údržba. Kvalitný nepriľnavý povrch zaručuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu a poškodeniu, potraviny sa menej pripaľujú a čistenie bude ľahké a nenáročné. Pre ešte lepší zážitok z grilovania môžete využiť mobilnú aplikáciu, ktorá Vás bude inšpirovať k chutnému gastronomickému zážitku. Grilovacie dosky sú odnímateľné a umývateľné v umývačke riadu.

Tiež je možné dokúpiť náhradné dosky - hladké aj vrúbkované a navyše aj dosky na pečenie obľúbených waflí.

Výška 190 mm
Šírka 370 mm
Hĺbka 230 mm
Hmotnosť 9,5kg
Príkon 2000 W

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (11)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop