1

Electrolux EHF6343FOK

Nový produkt

Dotykové ovládacie prvky so zvukovou signalizáciou sú čo najkompaktnejšie bez negatívneho vplyvu na čitateľnosť, pričom vám umožňujú väčšiu kreativitu pri varení.

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

229,00 € s DPH

190,83 € bez DPH

Nadčasový dizajn

Sklokeramická, elektrická varná doska Electrolux EHF6346XOK disponuje moderným dizajnom a lákavou jednoduchosťou v elegantných líniách. Patrí do modelovej rady Inspiration a jednoznačne sa bude hodiť do akejkoľvek modernej kuchyne, kde nechýba chuť do varenia. Varná plocha je v klasickej čiernej farbe s elegantne vyznačenými varnými zónami a k dokonalosti nechýba jemné orámovanie z nerezovej ocele.

Maximálna flexibilita

Pre Vašu maximálnu spokojnosť je elektrická varná doska Electrolux EHF6346XOK vybavená štyrmi varnými zónami s rozmanitou veľkosťou a výkonom podľa potreby. Ľavá zadná a pravá predná zóna disponujú výkonom a rozmermi 1200W/145mm, ľavá predná zóna je dvojkruhová 750W/120mm/2200W/210mm, posledná pravá zadná zóna je dvojkruhová ale oválna 1500W/2400W/170x265mm a tak sa dokonale prispôsobí aj panvici na prípravu rýb. Všetky štyri zóny sú navyše vybavené funkciou HI-LIGHT, vďaka ktorej sa zóny zahrejú naozaj rýchlo a vy sa tak vyhnete dlhému čakaniu.

Maximálna flexibilita - Electrolux EHF6346XOK

Jednoduché ovládanie

Ovládacie prvky elektrickej varnej dosky Electrolux EHF6346XOK sú navrhnuté tak, aby k nim bol vždy priamy a jednoduchý prístup. Ak potrebujete ubrať alebo pridať výkon, stačí sa natiahnuť a vykonať požadované zmeny. Ovládanie je naozaj jednoduché a prehľadné a navyše je doplnené zvukovou ale aj vizuálnou odozvou aby ste sa uistili, že kontakt prebehol.

Jednoduché ovládanie - Electrolux EHF6346XOK

Stop+Go

Iba jeden dotyk stačí na to aby ste pozastavili prebiehajúce varenie, a to za pomoci špeciálnej funkcie Stop+Go. Vždy predsa môže nastať situácia, kedy svoju pozornosť potrebujete odvrátiť od varenia. Rovnakým nastavením sa potom opäť môžete vrátiť k procesu varenia a pokračovať v príprave obľúbených pokrmov.

Stop+Go - Electrolux EHF6346XOK

Intuitívny časovač

Varná doska je vybavená časovačom, ktorý automaticky vypne varnú dosku po uplynutí času, ktorý bol na časovači nastavený ako doba prípravy. Zvuková signalizácia Vás zároveň tiež upozorní, že doba prípravy uplynula a že doska je vypnutá.

Intuitívny časovač - Electrolux EHF6346XOK

Bezpečnostné prvky

Vďaka dômyselným kontrolkám zvyškového tepla dokážete vždy presne určiť, ktorá zóna je ešte horúca na dotyk. Medzi bezpečnostné prvky varnej dosky tiež patrí detská poistka.

Výška 38mm
Šírka 590mm
Hĺbka 520mm
Hmotnosť 7.73kg
Farba Čierna
Displej ano
Ovládanie dotykové
Detská poistka ano
Materiál dosky Sklokeramická
Typ varnej dosky Elektrická
Počet platničiek/horákov 4
Booster ano
Záruka 2 roky

Základné

Farba Čierna
Výška 38mm
Šírka 590mm
Hĺbka 520mm
Hmotnosť 7.73kg
Záruka 2 roky

Varné dosky

Materiál dosky Sklokeramická
Typ varnej dosky Elektrická
Počet platničiek/horákov 4
Booster ano
Displej ano
Detská poistka ano
Ovládanie dotykové

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop