1

ETA 0762

Nový produkt

Zváračka folií ETA 0762.

Viac detailov

Na sklade

33,90 € s DPH

28,25 € bez DPH

Uchovejte potraviny déle čerstvé!

Vadí vám polorozbalené sáčky se zbytkem šunky či sýru v lednici, ve kterých potraviny okorávají a ztrácí svou chuť? Pak vás potěší svářečka folií ETA Electronic 0762 90000 v bílé barvě, která velmi jednoduchým způsobem uchová potraviny stále čerstvé a chutné po delší dobu.

product_2394562.jpg

Čerstvé a chutné potraviny

Svářečka fólií s příkonem 135 W najde svoje uplatnění v každé domácnosti, aby zajistila delší životnost potravin a kompaktní tvar při jejich skladování. S jejím použitím si zelenina udrží svou barvu i vitamíny, cukroví vydrží dlouho čerstvé, uzenina neokorá a maso v mrazáku se nebude dále vysušovat. Zamezí také nežádoucímu přebírání pachů z jiných potravin. Vakuované suroviny v obalu je možné taky ohřívat či rozmrazovat, což vám usnadní práci.

product_2394564.jpg

Snadné ovládání

Svářečka se vyznačuje velmi jednoduchým ovládáním s plně automatickým provozem. Přiklopením víka pevně zajistí fólii, vysaje ze sáčku vzduch a neprodyšně jej uzavře spolehlivým dvojitým svárem. Vzduchotěsné uzavření zabraňuje průniku bakterií k potravinám a ty zůstávají mnohem déle čerstvé, aniž by ztrácely na kvalitě. O průběhu svařování vás bude informovat světelná signalizace.

product_2394563.jpg

Praktické doplňky

O bezpečnost se postará tepelná vratná bezpečnostní pojistka zabraňující přehřátí. Nejlepších výsledků dosáhnete použitím originální fólie ETA s rozměrem 9,65 metrů a šířky 28,5 centimetrů, kterou dostanete spolu se zakoupením praktické svářečky. Napájecí kabel v délce 1,7 metrů vám poskytne dostatek volnosti při manipulaci s výrobkem.

Zváračka potravín ETA Electronic je ideálna pre používanie v domácnosti, aby zaistila dlhšiu životnosť potravín pri ich skladovaní. Potraviny vydržia dlhšie čerstvé.

Zváračka vyniká jednoduchým ovládaním s plne automatickou prevádzkou, tzn. uzavretím pevne zaistí fóliu, odsaje vzduch a zataví spoj. Vytvorí kvalitný dvojitý zvar.

Súčasťou balenia je fólia o dĺžke 9,65 metrov a šírke 28,5 cm. Svetelná signalizácia informuje o priebehu zvarovania. Príkon zváračky je 135 W.

Ďalšie náhradné fólie sú k zakúpeniu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop