1
ETA 9778 90000 Zväčšiť

ETA 9778 90000

Nový produkt

Bambusová kuchynská váha ETA Bambi 9778 90000. 

Viac detailov

Na sklade

15,00 € s DPH

12,50 € bez DPH

ETA Bambi 9778 90000, bambusová

Kuchynská váha je výrobok, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni. Iste poteší, že digitálna kuchynská váha Eta Bambi s bambusovou plochou bude nielen skvele slúžiť, ale tiež sa na ňu bude príjemne pozerať. Krása prírodného bambusu sa tu snúbi s modernými prvkami.

Zvládne všetko potrebné

Váha bola navrhnutá pre čo najjednoduchšiu prácu v kuchyni. Dokáže nielen zvážiť všetky potrebné suroviny v niekoľkých merných jednotkách, ale zvládne merať objem najčastejšie používaných tekutín. Všetko vám prehľadne zobrazí LCD displej. Plocha na váženie s rozmerom 18 × 20 cm sa ľahko udržiava hygienicky čistá. Stabilitu váhy zaisťujú protišmykové nožičky.  

Kľúčové vlastnosti:

Veľká kapacita váženia až 5 kg

Krásu prírody tu predstavuje plocha na váženie z bambusu

Presné rozlíšenie 1 g

Výber merných jednotiek

Funkcia TARE na nulovanie a dovažovanie

Prehľadný LCD displej

Elegantná kuchynská váha stvorená na každodennú asistenciu pri príprave jedál!  

Čo všetko dokáže zvážiť?

Suroviny môžete vážiť v gramoch, ale aj librách a unciach (g, lb, oz). U najčastejšie používaných tekutín, ako je mlieko či voda, zvládne zmerať aj objem. Preto je ako stvorená na asistenciu pri príprave pokrmov. Samozrejme tejto kuchynskej váhe nechýba funkcia nulovania a dovažovania TARE, ktorá je veľmi praktická pri pridávaní surovín.  

Presné váženie až do 5 kg

Kuchynská váha ETA Bambi odváži suroviny s presnosťou na 1 g. Vďaka veľkej kapacite 5 kg na váženie nemusíte premýšľať nad možným prekročením limitu pri bežnom varení. A keby predsa len došlo k váženiu väčšej hmotnosti, váha na preťaženie upozorní pomocou indikátora.    

Uľahčí prácu v kuchyni

Váha pracuje na 2 ks AAA batérií, ktoré nájdete v balení výrobku. Vďaka indikátoru slabej batérie sa nestane, že sa váha vypne, keď ju práve potrebujete použiť. Na nutnosť výmeny batérií vás indikátor upozorní dopredu. Batérie šetrí automatické vypnutie po dlhšej dobe nečinnosti, alebo ju možno vypnúť aj manuálne.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop