1
Hecht 9940 Zväčšiť

Hecht 9940

Nový produkt

Akumulátorová píla s motorom s napätím 40 V. Dĺžka lišty OREGON 35 cm. Hmotnosť 5,5 kg. Kompatibilný s batériami ACCU programu 5040. Batéria a nabíjačka nie je súčasťou balenia.

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

159,99 € s DPH

133,33 € bez DPH

Parametre
Motor Elektrický 40 V
Typ pohonu Elektrický motor
Rýchlosť reťaze 9 m / s
Dĺžka lišty 35 cm
Hmotnosť 5,5 kg
Mazanie lišty a reťaze Automatické
Reťaz 3/8 ", 1,3 mm, 52 článkov
Rychlonapínání reťaze Áno
Zubová opierka Áno
popis tovaru

Akumulátorová píla HECHT 9940 je skvelý pomocník pri rezaní nielen okolo domu. Akumulátorom poháňaný 40 V elektromotor zaistí relatívne tichá prevádzka, pri rezaní nerušíte susedov, zároverň nie ste obmedzení prívodnými káble. Píla je samozrejme vybavená všetkými bezpečnostnými prvkami ako bežné benzínové alebo elektrické píly. Nechýba teda bezpečnosťou brzda alebo oceľová zubová opierka. Mazanie reťaze je automatické. Píla je vybavená lištou o dĺžke 35 cm, napínanie reťaze je vykonávané pomocou otočného prvku na kryte reťazové - nie je potrebné žiadne náradie.

Píla je štandardne dodávaná bez akumulátora a nabíjačky. Toto príslušenstvo je možné buď voliteľne dokúpiť, alebo pílu použiť ako doplnok k akumulátorové kosačke HECHT 5040, ktorá je štandardne dodávaná s dvojicou li - ion akumulátorov 40V / 4Ah, ktoré sú plne kompatibilné s radom ďalšieho náradia v rámci akumulátorového prehranej ACCU program 5040.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (5)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop