1

Kenwood Chef XL Elite KVL6370S

Nový produkt

Varenie je inšpirujúce a kreatívne rovnako tak ako jeho konečné výsledky. A práve myšlienka na dokonalý pokrm je to, čo nás inšpiruje vložiť všetky naše schopnosti a nadšenie do jeho prípravy.

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

469,00 € s DPH

-130,00 €

599,00 €  s DPH

390,83 € bez DPH

Kuchynský robot Chef XL Elite KVL6370S

Kuchynský robot Chef XL Elite disponuje výkonným 1400W motorom ktorý si poradí aj s najnáročnejšími úlohami. Tento vysoký výkon novo vyvinutého motora udrží rýchlosť aj pri spracovaní skutočne ťažkých ciest a veľkých objemov surovín. Dizajn robota Chef XL Elite ho predurčuje k tomu, aby sa stal ozdobou každej kuchyne.

Precízna kontrola rýchlosti

Elektronická kontrola rýchlosti má 6 rýchlostných stupňov, ktoré na seba plynulo nadväzujú, takže nárast otáčok je pozvoľný a lepšie sa tak kontroluje. Robot disponuje tiež extra pomalou rýchlosťou určenú pre jemné zapracovanie surovín a zároveň i pulznou rýchlosťou, ktorá naopak vyvinie maximálnu rýchlosť v okamihu.

Nástavce najvyššej kvality

Výkon, ktorý tento robot poskytuje, ide ruka v ruke s výkonnými nerezovými metlami, ktorými je robot vybavený: nerezová K-metla, pevná nerezová šľahacia metla a nerezový špirálový hnetací hák. Extra veľká pracovná misa o celkovom objeme 6,7 l ale umožní spracovať až 2 kg múky na tuhé cesta alebo vyšľahať až 16 bielkov na hustý sneh.

Vo výbave modelu Chef XL Elite KVL6370S

Mlynček na mäso - kovový mlynček na mäso je vybavený 3 mlecími diskami pre jemné, stredne hrubé a hrubé mletie. Je ideálny pre spracovanie nielen mäsa, ale aj zeleniny na prípravu základov do omáčok, gulášov, ragú a pod. Vo výbave má aj sadu na prípravu údenín, ideálne na domáce klobásky.

ThermoResist mixér - sklenený mixér s objemom 1,6 l je vyrobený z odolného borosilikátového skla, ktoré odoláva teplotným šokom. V mixéri možno teda mixovať horúcej polievky priamo z platne alebo drviť ľad a to aj bezprostredne po sebe, sklo mixéra to vydrží. Špeciálne nože Blend-X sú zostavené tak, aby si poradili s každou úlohou - od ľadu cez orechy až po hladkej smoothies.

1 robot 20+ nástavcov 100 možností

K robotu možno ďalej dokúpiť a pripojiť celkovo viac ako 20 nástavcov a vytvoriť z neho tak skutočne multifunkčného kuchynského pomocníka. Vyberať je možné z nástavcov na odšťavovanie, krájanie kociek, prípravu domácich cestovín, zmrzliny a pod.

Hmotnosť 14kg
Farba Nerez
Objem misy (l) 6,7 l
Príkon 1400
Ovládanie mechanické
Počet rýchlostí: 6
Ďalšie funkcie Hnetenie, Mlynček na mäso, Šľahanie, Lis na citrus, Mixovanie, Pulzný spínač, Planetárny systém miešania

Základné

Farba Nerez
Hmotnosť 14kg

Kuchynské roboty

Príkon 1400
Objem misy (l) 6,7 l
Počet rýchlostí: 6
Ovládanie mechanické
Ďalšie funkcie Hnetenie, Mlynček na mäso, Šľahanie, Lis na citrus, Mixovanie, Pulzný spínač, Planetárny systém miešania

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop