1

LG F171K2CS2W

Nový produkt

Parná smart práčka LG F171K2CS2W.

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

999,00 € s DPH

832,50 € bez DPH

Parná smart práčka LG F171K2CS2W v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. S technológiou 6 Motion poskytuje 6 pracích pohybov pre efektívne a zároveň šetrné pranie a rozloženie. Je to užitočný spotrebič a vďaka parnému praniu s programom pre alergikov a detské pranie vo svojej bielizni eliminujete množstvo alerénov pri vysokej účinnosti prania. Pri výpadku prúdu sa program automaticky reštartuje. Práčku máte možnosť ovládať aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku. Techonlógia Fuzzy logic vám zaistí optimálny čas prania, vypočíta a vyhodnotí spotrebu vody, potrebný počet cyklov plákania, vyváženosť tvorby peny pričom efektívne hospodári s vodou a energiou.

SmartThinQ

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parné pranie

Parná smart pračka disponuje parným praním s technológiou TrueSteam, vďaka ktorej bude vaše oblečenie stále ako nové. Silu parného prania oceníte aj v prípade, že patríte medzi ľudí s citlivou pokožkou. Pri parnom praní sa totiž zničí až 99,9 % alergénov. Vaša bieližen tak bude dokonale čistá a pritom si zachová stále svoju kvalitu. 

6 Mottion

Vďaka svojmu dizajnu a unikátnej technológii 6 Motion Direct Drive dokáže práčka meniť pohyb bubna alebo tieto pohyby kombinovať v závislosti od zvoleného pracieho programu. Vďaka spojeniu regulovanej rýchlosti otáčania a schopnosti bubna otáčať sa doľava aj doprava má práčka ďaleko lepší výkon a zakaždým vám prinesie dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Smart Diagnosis

Ovládať vašu práčku môžete prostredníctvom dotykového LED displeja, ale taktiež aj prostredníctvom vášho smartfónu, a to vďaka rozhraniu Wi-Fi.  LG Smart Diagnosis (inteligentná diagnostika) ľahko a rýchlo rieši problémy bez nutnosti volať hneď servisného technika. Jednoducho zavolajte zákaznícku linku spoločnosti LG a položte telefón s NFC + príslušnou aplikáciou na spotrebič. Ten potom bude komunikovať s vašou práčkou, ktorá počas niekoľkých sekúnd stanoví diagnózu a okamžite ponúkne riešenie problému.

Inteligentný systém prania - Fuzzy Logic

LG práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, objem bielizne v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. Pri praní sa efektívne hospodári s vodou aj energiou. 

Vlastnosti

Parná práčka plnená spredu v bielej farbe s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1100 ot. / min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 17 kg. Ovládanie je prostredníctvom LED dotykového displeja.

Práčka ponúka:14 programov prania Parné programy (voliteľné): Bavlna, Bavlna+, Syntetika, Hygiena, Detská starostlivosť, Parné programy: Pre alergikov, Osvieženie bielizne Rýchly 40, Športové oblečenie, Tiché pranie, Prikrývky, Vlna, Pláchanie + Odstredenie, Načítať program (defaultne nastavené Pranie v studenej vode) Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (smartphone, aplikácia LG Smart ThinQ) 

18 prídavných možností ako sú Predpierka, Parné pranie, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Len odstredenie, Zvuková signalizácia on/off, Čistenie bubna, Pridať bielizeň  Wi-Fi: Diaľkový štart, (stiahnutie programu + Smart Diagnosis)  Možnosti prania: Intenzívny, Normálny, Namáčanie,  Mierne, TurboWash Možnosti pláchania: Normálny, Pláchanie+, Pláchanie++, Pláchanie s pridržaním, Pláchanie+ s pridržaním.

Energetický štítok

Výška 900mm
Šírka 700mm
Hĺbka 770mm
Hmotnosť 93kg
Farba Biela
Energetická trieda A++
Spotreba (kWh/rok) 442 kWh
Hlučnosť (dB) 58dB
Displej ano
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 78 dB
Systém vkladania predné plnenie
Počet programov 14
Maximálna náplň pre pranie (kg) 17kg
Otáčky (ot./min) 1100
Spotreba vody 77,3lna jedno pranie
Odložený štart ano
Detská poistka ano
Aqua Stop ano

Základné

Energetická trieda A++
Farba Biela
Výška 900mm
Šírka 700mm
Hĺbka 770mm
Hmotnosť 93kg
Spotreba (kWh/rok) 442 kWh

Práčky

Maximálna náplň pre pranie (kg) 17kg
Otáčky (ot./min) 1100
Spotreba vody 77,3lna jedno pranie
Odložený štart ano
Detská poistka ano
Aqua Stop ano
Počet programov 14
Displej ano
Hlučnosť (dB) 58dB
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 78 dB
Systém vkladania predné plnenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop