LG F72J8HS2W

Nový produkt

Smart parná práčka LG F72J8HS2W v bielom prevedení s čiernymi dvierkami, zaradená do energetickej triedy A+++ (-10%) vyperie až 7 kg bielizne pri otáčkach 1200 ot./min.

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

K dispozícii je 14 programov s 18 prídavnými možnosťami. Dotykový LED displej. Technológia 6 Motion DD, TurboWash a výkonný motor Direct Drive. Parná technológia True Steam ™ pre vypranie a osvieženie odevov. Ročná spotreba energie je 156 kWh. Hlučnosť prania je 55 dB a odstredenia 74 dB. Detský zámok, odložený štart, zvuková signalizácia či Wi-Fi diaľkový štart. S rozmermi (vxšxh)85x60x45 cm sa LG F72J8HS2W zmestí do kúpelne či kuchyne.

LG F72J8HS2W

Praktická spredu plnenásmart  parná práčka LG F72J8HS2W sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň celej vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 7 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Model je zaradený do energetickej triedy  A+++, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní.

SmartThinQ

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parné pranie

 LG F72J8HS2W disponuje parným praním s technológiou TrueSteam ™, vďaka ktorej bude vaše oblečenie stále ako nové. Silu parného prania oceníte aj v prípade, že patríte medzi ľudí s citlivou pokožkou. Pri parnom praní sa totiž zničí až 99,9 % alergénov. Vaša bieližen tak bude dokonale čistá a prisom si zachová stále svoju kvalitu.

6 Mottion DD

Vďaka svojmu dizajnu a  unikátnej technológii 6 Motion Direct Drive dokáže práčka LG F72J8HS2W meniť pohyb bubna alebo tieto pohyby kombinovať v závislosti od zvoleného pracieho programu. Vďaka spojeniu regulovanej rýchlosti otáčania a schopnosti bubna otáčať sa doľava aj doprava má práčka ďaleko lepší výkon a zakaždým vám prinesie dokonalé výsledky.

Rýchlo a šetrne

Voľne stojaca smart parná práčka LG F72J8HS2W je vybavená technológiou TurboWash™, čo predstavuje aktívne sprchovanie čistou vodu, ale taktiež aj úsporu času, vody a eletriny, čo predovšetkým oceníte pri častom praní. Vaše oblečenie tak bude za pár minút nielen čisté a voňavé, ale taktiež ušetríte aj vaše náklady.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka LG F72J8HS2W má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive™. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive™ má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Smart Diagnosis™

Ovládať vašu práčku môžete prostredníctvom dotykového LED displeja, ale taktiež aj prostredníctvom vášho smartfónu a to vďaka rozhraniu Wi-Fi.  LG Smart Diagnosis ™ (inteligentná diagnostika) ľahko a rýchlo rieši problémy bez nutnosti volať hneď servisného technika. Jednoducho zavolajte zákaznícku linku spoločnosti LG a položte telefón s NFC + príslušnou aplikáciou na spotrebič. Ten potom bude komunikovať s práčkou LG F72J8HS2W, ktorá počas niekoľkých sekúnd stanoví diagnózu a okamžite ponúkne riešenie problému. 

Inteligentný systém prania - Fuzzy Logic

LG práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, objem bielizne v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. Pri praní sa efektívne hospodári s vodou aj energiou. 

Programy

 • Bavlna    

 • Bavlna+    

 • Zmiešaná bielizeň    

 • Syntetika    

 • Pre alergikov    

 • Osvieženie bielizne    

 • Škvrny    

 • Jemná starostlivosť    

 • Športové oblečenie    

 • Tiché pranie    

 • Jemná bielizeň    

 • Rýchly 14    

 • Prikrývky    

 • Plákanie + Odstredenie    

Výška 850 mm
Šírka 600 mm
Hĺbka 450 mm
Hmotnosť 64 kg
Farba Biela
Energetická trieda A+++
Spotreba (kWh/rok) 156 kWh
Špeciálne ovládanie cez aplikáciu - WIFI
Hlučnosť (dB) 55 dB
Displej ano
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 74 dB
Systém vkladania predné plnenie
Invertorový motor - Tichý chod ano
Počet programov 14
Maximálna náplň pre pranie (kg) 7 kg
Otáčky (ot./min) 1200 max ot/min
Spotreba vody 0,71 kWh
Odložený štart ano
Detská poistka ano
Aqua Stop ano

Základné

Energetická trieda A+++
Farba Biela
Výška 850 mm
Šírka 600 mm
Hĺbka 450 mm
Hmotnosť 64 kg
Spotreba (kWh/rok) 156 kWh
Špeciálne ovládanie cez aplikáciu - WIFI

Práčky

Maximálna náplň pre pranie (kg) 7 kg
Otáčky (ot./min) 1200 max ot/min
Spotreba vody 0,71 kWh
Odložený štart ano
Detská poistka ano
Aqua Stop ano
Počet programov 14
Displej ano
Hlučnosť (dB) 55 dB
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 74 dB
Systém vkladania predné plnenie
Invertorový motor - Tichý chod ano

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop