1

LG GSL471ICEZ

Nový produkt

Americká chladnička LG GSL471ICEZ

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

1 099,00 € s DPH

915,83 € bez DPH

Smart chladnička

Americká smart chladnička LG GSL471ICEZ poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. S celkovým čistým objemom 661 litrov sa do nej zmestí viac ako ste čakali. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 405 litrov. 4 police z tvrdeného skla a praktické zásuvky na zeleninu a ovocie toho unesú dostatok. Zásuvka Moist Balance Crisper udrží optimálnu úroveň vlhkosti, vďaka čomu si vaše ovocie a zeleninu zachovajú dlhodobú čerstvosť.  Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom, ktorá udržiava optimálnu úroveň vlhkosti. Vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a potom zráža na mriežke. To udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke. Mraznička, má objem 196 l a k dispozícii máte 2 priehľadné zásuvky a 4 sklenené police. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Deodorizer, Expresné mrazenie, detský zámok ako aj alarm otvorených dverí.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu zabezpečuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke a mrazničke. Vďaka systému Mulit Air Flow sa po každom otvorení chladničky rýchlo obnovuje vnútorná nastavená teplota.

Total No Frost

LG inteligentnej chladničky s funkciou Total No Frost (nenamrzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Moist Balance Crisper - priehradka na zeleninu a ovocie

Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom urečným na uskladnenie zeleniny a ovocia. V priehradke je udržiavaná optimálna úroveň vlhkosti. Prebytočná vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a následne sa zráža na mriežke. Takýto proces udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke.

Invertorový lineárny kompresor

Jedinečný invertorový lineárny kompresor spoločnosti LG využíva namiesto bežného recipročného pohonu lineárny pohon piestu. Spôsobuje tak nižšie vnútorné trenie a výsledkom je až o 32 % nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a predovšetkým väčšia spoľahlivosť a dlhtrvácnosť.

Smart ThinQ™

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať Smart ThinQ™ aplikáciu a pomocou smartphonu ovládať chladničku. Vďaka aplikácii LG Smart ThinQ môžeže svoju inteligentnú chladničku ovládať, sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu alebo expresné mrazenie.

Deodorizer

Ide o pohlcovač zápachu, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie.

Nápojový automat a výrobník ľadu

Ďalším skvelým pomocníkom je integrovaný nápojový automat. Doprajte si tak ľadové osvieženie kedykoľvek budete chcieť. Nápojový automat s výrobníkom ľadu má funkciu drviča ľadu. Nápojový automat má interný zásobník vody.

Ďalšie vlastnosti

Mraziaca kapacita mrazničky dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba 10 hodín. Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka antibakteriálne tesnenie, ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

https://www.tpd.sk/custom_energy_label_files/fcdf564f17a3e1b34eed3f372aefcd46.pdf

Výška 1790mm
Šírka 912mm
Hĺbka 738mm
Hmotnosť 124kg
Farba Nerez
Energetická trieda A++
Spotreba (kWh/rok) 376 kWh
Klimatická trieda T
Typ chladenia No Frost
Objem chladničky (l) 405
Objem mrazničky (l) 196
Hlučnosť (dB) 39 dB
Mraziaca kapacita (kg/24 hod) 12
Výrobník ľadu ano
Počet zásuviek mrazničky 2

Základné

Energetická trieda A++
Farba Nerez
Výška 1790mm
Šírka 912mm
Hĺbka 738mm
Hmotnosť 124kg
Spotreba (kWh/rok) 376 kWh

Chladničky

Klimatická trieda T
Typ chladenia No Frost
Objem chladničky (l) 405
Objem mrazničky (l) 196
Hlučnosť (dB) 39 dB
Mraziaca kapacita (kg/24 hod) 12
Výrobník ľadu ano
Počet zásuviek mrazničky 2

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop