1

LG RC81EU2AV4W

Nový produkt

Sušička LG RC81EU2AV4W

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

649,00 € s DPH

540,83 € bez DPH

Praktický spotrebič

Kondenzačná smart sušička s duálnym invertorovým tepelným čerpadlom LG RC81EU2AV4W je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 8 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A+++, vďaka svojej nízkej spotrebe energie. Určite oceníte aj množstvo výhod ako je inteligentný elektronický systém sušenia, zvuková signalizácia ukončenia programu, ukazovateľ zostatkového času a priebehu sušenia, ukazovateľ zanesenia filtra a naplnenia nádoby na kondenzát. 

Programy a funkcie

Inteligentnú sušičku ovládate pomocou otočného voliča a dotykového LED displeja, pomocou ktorých si zvolíte programy a funkcie, ktoré vám aktuálne vyhovujú.

  • 14 PROGRAMOV  Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Prikrývky, Uteráky, Pre alergikov, Rýchly 30, Športové oblečenie, Vlna, Jemná bielizeň, Sušenie na sušiaku, Studený vzduch, Teplý vzduch; + Načítať program (cez Wi-Fi) Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (smartphone, aplikácia LG Smart ThinQ) 
  • Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (smartphone, aplikácia LG Smart ThinQ)
  • 13 PRÍDAVNÝCH MOŽNOSTÍ + 3 MOŽNOSTI SUŠENIA: Odložený štart, Obľúbený, Nekrčivý, Svetlo bubna, Bežná rýchlosť otáčania bubna (Viac času), Rýchle otáčanie bubna (Menej času), Zvuková signalizácia on/off, Wi-Fi: Diaľkový štart, (stiahnutie programu + Smart Diagnosis), Detská poistka EcoHybrid: Energia/Čas
  •  Možnosti sušenia: Žehlenie, Skriňa, Extra 

Sušička sama zistí vlhkosť bielizne a podľa nameranej hodnoty sama nastaví potrebnú dĺžku sušenia. Duálny filter zachytáva takmer všetky nečistoty z bielizne a zvyšuje tak efektivitu celého sušenia. Pre pohodlné používanie si môžete sami prispôsobiť otváranie dvierok doľava alebo doprava.

Výška 850mm
Šírka 600mm
Hĺbka 690mm
Hmotnosť 56kg
Farba Biela
Spotreba (kWh/rok) 1.08 kWh za každe sušenie
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 62dB
Systém vkladania predné plnenie
Maximálna náplň pre sušenie (kg) 8kg
Odložený štart ano

Základné

Farba Biela
Výška 850mm
Šírka 600mm
Hĺbka 690mm
Hmotnosť 56kg
Spotreba (kWh/rok) 1.08 kWh za každe sušenie

Sušičky

Maximálna náplň pre sušenie (kg) 8kg
Odložený štart ano
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 62dB
Systém vkladania predné plnenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop