1
Mora TOM 15 P Zväčšiť

Mora TOM 15 P

Nový produkt

Premýšľate nad kúpou tlakového ohrievača vody? V tom prípade budete s Mora Tom 15 N bez pochýb spokojný. Ponúka objem až 15 litrov a je zdrojom pre viac ako dve odberné miesta. 

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

122,00 € s DPH

101,67 € bez DPH

Poteší Vás nielen svojim kvalitným konštrukčným prevedením, ale aj prijateľnou a dostupnou cenou. Vyznačuje sa elektrickým ponorným ohrievacím telesom a eko ohrevom.  

Spracovanie

Tlakový ohrievač vody Mora Tom 15 N Vás očarí aj svojou kvalitnou konštrukciou. Jeho nádrž je vyrobená z vysoko kvalitného plechu valcovaného za studena, čím vytvára pevný podklad pre smaltovaný povrch. Hravo zvládne aj prevádzku v náročnejšom prostredí. Samotné smaltovanie prebieha pri naozaj vysokej teplote 850°C. Tento proces je prísne kontrolovaný, vďaka čomu sú dodržané všetky kroky. Ochranná horčíková anóda neuvoľňuje žiadne škodliviny a súčasne zabraňuje aj vzniku korózii.

Plynulý chod

S rozmerovým prevedením 500 x 350 x 310 milimetrov a objemom 15 litrov si okamžite získa Vaše sympatie. Je zdrojom pre viac ako dve odberné miesta. Vyrobený bol presne tak, aby ste ho mohli umiestniť nad Vaše umývadlo. Samotná inštalácia je skutočne jednoduchá. Ihneď ako sa ohrievanie spustí, rozsvieti sa kontrolka.

Manipulácia

Prostredníctvom mechanického otočného tlačidla si pohodlne nastavíte požadovanú teplotu až do 75°C. Ovládací prvok sa nachádza v spodnej časti, takže ho máte ihneď po ruke. Zariadenie navyše ponúka možnosť voľby nastavenia hospodárneho udržiavania teploty a teploty na ochranu proti zamrznutiu.

Súhrn

Zaradenie Zásobníkový ohrievač vody
Výrobca Moraopraviť
Typ ohrievača elektrickéopraviť
Objem 15 lopraviť
Hmotnosť 11 kgopraviť
Umiestnenie ohrievača vnútornýopraviť
Maximálna teplota ohrevu 75 °Copraviť
Šírka 35 cmopraviť
Výška 50 cmopraviť
Druh ohrievača Tlakovéopraviť

Energetické údaje

Príkon 2 kW

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop