1
Mora VDE 310 W Zväčšiť

Mora VDE 310 W

Nový produkt

Varná doska MORA VDE 310 W elektrická

Typ Liatinová

Počet platničiek 2

Príkon 3 kW
Ovládanie Gombíkové
Výška 5,7 cm
Šírka 29 cm
Hĺbka 51 cm
Farba Biela

Viac detailov

Dodanie do 7 dní podľa dostupnosti skladu

99,00 € s DPH

82,50 € bez DPH

Varná doska el. MORA VDE 310 W

Ukazovatele funkcie platničiek

Vstavaná liatinová doska Mora VDE 310 W, ktorá pozostáva z dvoch platničiek, ovládaných otočnými gombíkmi, disponuje navyše aj ukazovateľmi funkcií platničiek. Vďaka týmto ukazovateľom, v podobe dvoch kontroliek, svietiacich načerveno, rýchlo a ľahko už z diaľky zbadáte, či je niektorá z platničiek zapnutá. Kontrolky majú svoje uplatnenie predovšetkým pri ochrane vašej bezpečnosti, pretože si okamžite všimnete, že platňa je zapnutá a nepopálite sa. V prípade, že sa na nej nenachádza nijaký hrniec ju dostatočne rýchlo vypnete a zabránite tým katastrofe vo vašej kuchyni.

Ovládanie gombíkmi

Jednoduché ovládanie jednotlivých platní vstavanej liatinovej dosky Mora VDE 310 W je zabezpečené šikovnými otočnými gombíkmi. Na nastavenie potrebnej funkcie či výkonu nepotrebujete nijaký zložitý návod a zvládnete ho, aj keď nevynikáte svojimi schopnosťami vo varení. Okolo gombíkov máte čiernou farbou tiež naznačené jednotlivé stupne výkonu, z ktorých máte na výber, a tak poľahky nastavíte požadované množstvo energie potrebnej na uvarenie jedla.

Primeranosť pre chaty alebo malé rodiny

Vstavaná liatinová doska Mora VDE 310 W je ako stvorená pre používanie na chate, vo víkendovom dome či pre menšie rodiny. Jednak nie je náročná na priestor, pretože vďaka svojim malým rozmerom je určená pre malé kuchyne a jednak na ňu naraz môžete umiestniť dve nádoby, čo pre malú rodinu alebo dovolenkový či víkendový pobyt na chate akurát postačuje.

Rôzne rozmery platničiek

Vstavaná liatinová doska disponuje dvoma platničkami, z ktorých každá má rozličné rozmery. Obe sú rýchlovarné, takže jedlo na nich bude pripravené pomerne skoro a efektívne. Prvá z platničiek má praktický priemer 145 mm a druhá 180 mm. Výborne sa teda hodia tak pod nádoby s menším, ako aj pod nádoby s väčším dnom.

Šírka 300 mm
Hĺbka 570 mm
Hmotnosť 6 kg
Farba Biela
Typ varnej dosky Elektrická
Počet platničiek/horákov 2

Základné

Farba Biela
Šírka 300 mm
Hĺbka 570 mm
Hmotnosť 6 kg

Varné dosky

Typ varnej dosky Elektrická
Počet platničiek/horákov 2

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop