1
Mora VT 658 BX Zväčšiť

Mora VT 658 BX

Nový produkt

Vstavaná multifunkčná rúra poteší moderným designom a výbornou výbavou uľahčujúcou prípravu jedál

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

399,00 € s DPH

332,50 € bez DPH

Jedenásť vopred nastavených funkcií zakaždým zaistí lahodný a dokonale prepečený výsledok. Vďaka stláčacím otočným gombíkom a prehľadnému displeju rúra ponúka intuitívne ovládanie. Na bezpečné používanie spotrebiča a pohodlnú manipuláciu s pripravovanými pokrmami dohliadajú teleskopické mechanizmy, ticho a jemne sa zatvárajúce dvierka s trojitým sklom a detská poistka.

Multifunkčný pomocník

Výrobca na základe dlhoročných skúseností vyvinul množstvo vopred nastavených funkcií, vďaka ktorým sa budete zakaždým tešiť z nanajvýš lahodných a dokonale prepečených jedál. Okrem tradičných možností spotrebič ponúka i gril, predhriatie, rozmrazovanie či teplovzdušné pečenie. Posledná spomínaná funkcia umožňuje prípravu niekoľkých jedál naraz bez toho, aby sa vzájomne miešali ich chute a vône.

Pohodlná obsluha spotrebiča

O pohodlnú a najmä bezpečnú manipuláciu s pokrmami sa starajú teleskopické mechanizmy uľahčujúce ich vkladanie i vyberanie z rúry. Jedlá tiež môžete jednoducho kontrolovať či podlievať. Spotrebič ponúka aj ďalšie príslušenstvo v podobe roštu i plytkého a hlbokého plechu na pečenie.

Zabudnite na namáhavé čistenie

Údržba rúry nebýva jednoduchá záležitosť. Model Mora preto disponuje funkciou EcoClean, ktorá vám v tomto smere mimoriadne zjednoduší život. Do rúry stačí vložiť nádobu s vodou, zvoliť spomínaný program a akékoľvek nečistoty i pripáleniny sa stanú minulosťou. Rúru následne poutierajte vlhkou handričkou a tešte sa z jej dokonalej čistoty.

Jednoduché ovládanie

Rúru budete mať pod kontrolou pomocou otočných gombíkov a prehľadného displeja. Gombíky navyše možno zatlačiť, takže panel spotrebiča bez problémov udržíte čistý. Digitálny programátor ponúka prispôsobenie dĺžky i teploty pečenia vašim aktuálnym potrebám.

Úsporné riešenia

Multifunkčné rúry Mora patria vďaka inovatívnym technológiám k najúspornejším na trhu. Model VT 658 BX nie je v tomto smere výnimkou. Špeciálna izolácia, odrazové sklo a program Eco zaisťujú prevádzku ohľaduplnú nielen voči vašej peňaženke, ale aj životnému prostrediu.

Bezpečné dvierka

Dvierka rúry sa zatvárajú tlmene, ticho, bezpečne a pohodlne. Vypĺňa ich trojité sklo s tepelným deflektorom, takže pri dotyku nehrozí popálenie. Vnútornú stranu dvierok možno vyňať, čo mimoriadne uľahčuje čistenie rúry.

Súhrn

Výrobca Mora opraviť
Hmotnosť 31.5 kg opraviť
Maximálny príkon 3.3 kW opraviť
Displej áno opraviť
Typ rúry vstavaná opraviť
Energetická trieda A+ opraviť
Teleskopické vysúvanie plechu áno opraviť
Kruhové teleso áno opraviť
Teplotná sonda nie opraviť
Stolové nie opraviť

Rozmery

Výška 60 cm opraviť
Šírka 60 cm opraviť
Hĺbka 56 cm opraviť
Objem rúry 71 l opraviť

Funkcie

Samočistenie áno opraviť
Gril áno opraviť
Minútka áno opraviť
Ventilátor áno opraviť
Počet funkcií 11 opraviť
Otočný ražeň nie opraviť
Horúci vzduch áno opraviť
Hodiny áno opraviť
Úprava proti odtlačkom prstov áno opraviť
Rozmrazovanie áno opraviť
Parné nie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop