1
Orava OS150A Zväčšiť

Orava OS150A

Nový produkt

Na sklade

95,00 € s DPH

79,17 € bez DPH

Kvalitná a zdravá domáca ovocná šťava – to je niečo na nezaplatenie. Či už si na nej pochutnáte vy alebo vaše deti. Takúto šťavu vám dopraje aj nizkootáčkový odšťavovač ORAVA OS-150. Je vybavený pomalým ale účinným otáčaním lisu ktorý poháňa motor s príkonom 150 W. Tento pomalý pohyb zaručí kvalitné odšťavenie a zachovanie vitamínov. Odšťavovač ORAVA OS-150 vám ponúka jednu rýchlosť a tiež aj spätný chod. Objem nádoby na odpad je jeden liter. To zabezpečí plynulú prevádzku. Heslo tohto lisu je jednoduchosť a zdravá príprava.

Zdravá prevádzka

Nizkootáčkový odšťavovač ORAVA OS-150 vám ponúkne naozaj zdravú šťavu. Je to spôsobené tým ako pracuje, pretože je vybavený veľkou inováciou v oblasti odšťavovania. Pracuje veľmi pomaly, čím sa šťava získava šetrnejšie a zdravšie. Šťava získaná takýmto spôsobom je oveľa bohatšia na vitamíny, vlákniny a živiny – toto potvrdil aj nezávislý testovací inštitút. Tým pádom podporuje funkciu zažívania a urýchľuje trávenie. Vybaví vás väčším množstvom energie a vitálnosti. Navyše, takýmto spôsobom získate z ovocia oveľa viac šťavy!

Jednoduchá prevádzka

Odšťavovač OS-150 je výnimočný aj jednoduchosťou prevádzky a údržby. Ponúka tichý chod a naozaj nízku spotrebu energie. Lis dokáže nepretržite pracovať kvôli objemnej nádobe na odpad, ktorú nie je potrebné často vyprázdňovať. Proste len budete dávať ďalšie a ďalšie ovocie do lisu a získavať šťavu bez nutnosti stáleho prerušovania činnosti a vyprázdňovania odpadovej nádoby. Ovocie a zeleninu môžete lisovať celé, nemusíte čistiť a šúpať, čím ušetríte svoj drahocenný čas. Aj čistenie je veľmi jednoduché. Stačí vám na to jeden pohár, alebo nádoba, ktorú použijete a jednoducho prístroj opláchete.

Elegantný vzhľad

Nizkootáčkový odšťavovač má popri všetkých funkčných a technických prednostiach aj kvalitný a elegantný vzhľad. Určite zapadne do vašej kuchyne a bude jej plnohodnotnou súčasťou aj čo sa týka vzhľadu. Je vyhotovený v prevedení čiernej a striebornej – farieb, ktoré sa hodia ku všetkému.

 • Nízkootáčkový odšťavovač
 • Jedinečný a precízny spôsob odšťavovania umožní získať maximum nutričných hodnôt, vitamínov, chuti ovocia a zeleniny
 • Väčšia výťažnosť  šťavy z ovocia alebo zeleniny oproti bežným odšťavovačom
 • Dve 1l nádoby na šťavu a na dreň
 • Dvojfázové sitko s rozdielnou veľkosťou otvorov v hornej a spodnej časti
 • Tichý chod motora, jednoduchá obsluha a čistenie
 • Reverzný chod motora bráni upchatiu a dovolí spracovávať väčšie dávky bez potreby čistenia
 • Napájanie 230V~ 50Hz, 150W
   
 • Objem nádoby na šťavu: 1l
 • Objem nádoby na odpad: 1l
   
 • Rozmery  (Š x V x H): 225 x 400 x 180 mm
 • Hmotnosť : 4,1 kg
Kapacita: 1 L
Objem: 1 L
Príkon: 150 W

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (23)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop