1

Orava RM201

Nový produkt

Dodanie do 7 dní

13,90 € s DPH

11,58 € bez DPH

Domáci kuchári by vedeli veľa hovoriť o tom, aká je niekedy náročná príprava jedál. Hlavne spracovanie surovín. K tomuto účelu vám poslúži aj ručný ponorný mixér ORAVA RM-201. Pracuje s výkonom 200W, ktorý sa plnohodnotne postará o spracovanie surovín tak, aby boli pripravené na samotné varenie a pečenie. Ručný ponorný mixér pracuje s dvomi rýchlosťami. Sekací nôž a odnímateľná ponorná časť sú vyrobené z nerezovej ocele. Kvalita je teda zaručená. Mixér sa ovláda veľmi jednoducho a príjemne sa drží v ruke. Je vyrobený v kombinácii bielej a nerezu.

Kvalitný výkon

Ručný ponorný mixér ORAVA RM-201 pracuje s výkonom 200 W. Postará sa o to aby suroviny potrebné na varenie boli plnohodnotne spracované, presne tak ako majú byť. Poseká, rozmixuje, rozšľahá, presne to čo potrebujete. Nebude problém pripraviť suroviny napríklad na lahodnú omáčku, alebo iné produkty vašej kuchyne. Spracovať tiež môžete napríklad suroviny na prípravu kokteilov a iných lahodných nápojov. Využitie je rôzne, je to len na vás a vašej fantázii.

2 rýchlosti

Ručný ponorný mixér vám ponúka na výber dve rýchlosti. Môžete si teda podľa toho, čo plánujete spracovať a aký má byť výsledný efekt, nastaviť tú správnu rýchlosť. Pri ľahšie spracovateľných surovinách vám postačí slabšia rýchlosť. Ak však potrebujete spracovať odolnejšie suroviny, je potrebné využiť silnejšiu rýchlosť.

Vyrobené z nerezovej ocele

Hlavné časti ponorného mixéra, teda sekací nôž a odnímateľná ponorná časť, sú vyrobené z nerezovej ocele. Sú teda veľmi kvalitné a odolné. Zabezpečia vám kvalitný výkon a dlhodobú prevádzku. Sekací nôž si poradí takmer so všetkým a kvalitne poseká a spracuje čo budete potrebovať.

Príjemné prevedeni

Ručný ponorný mixér ORAVA RM-201 je vyrobený v príjemnom prevedení, kombinácii bielej farby a nerezových komponentov. Zapadne medzi vaše kuchynské spotrebiče svojím vzhľadom a svojím výkonom bude plnohodnotným pomocníkom v kuchyni.

  • Ponorný mixér
  • Nôž na sekanie a odnímateľná ponorná časť z nerezovej ocele
Počet rýchlostí: 2
Príkon: 200 W
Pulzný spínač: Nie
Drtenie ľadu: Nie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop