PHILIPS 49PUS7502

Nový produkt

7000 series Veľmi tenký TV s rozlíšením 4K so syst. Android TV, 123 cm (49"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Štvorjadrový procesor, rozšír. 16 GB, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

1 190,00 € s DPH

991,67 € bez DPH

 • Objavte silu štvorjadrového procesora a integrovaného systému Android

  Štvorjadrový procesor značky Philips spolu s výkonným systémom Android prinášajú vzrušujúci herný zážitok. So systémom Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný.

 • Dokonalý obraz vďaka technológii P5 Perfect Picture Engine spoločnosti Philips

  Nová patentovaná technológia P5 na zvýšenie kvality obrazu od spoločnosti Philips digitálne optimalizuje pomocou najmodernejšieho algoritmu všetko, na čo sa dívate. Výrazne vyšší výkon spracovania technológie P5 prináša celkové zvýšenie kvality obrazu až o 50 %. Môžete si tak vychutnať tie najhlbšie čierne, najžiarivejšie biele a najživšie žiarivé farby, ako aj prirodzene pôsobiace odtiene pokožky. Vychutnajte si tiež náš najplynulejší, neuveriteľné ostrý obraz s úžasnými detailmi a hĺbkou pri sledovaní športu, filmu alebo akéhokoľvek iného žánru – a to vždy a z každého zdroja.

 • Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips vám umožňuje preniknúť za hranice bežného televízneho vysielania a priblížiť sa k ohromnej zbierke filmov, TV, hudby, aplikácií a hier. 16 GB rozšíriteľná pamäť pre vás znamená, že máte k dispozícii dostatok priestoru na uloženie všetkého svojho obľúbeného obsahu a inštaláciu doplnkových aplikácií.

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z dvoch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak neobyčajný divácky zážitok.

 • Ľahký hliníkový stojan v tmavej striebornej chrómovej farbe

  Náš jednoduchý, no zároveň nádherný ľahký hliníkový stojan v tmavej striebornej chrómovej farbe je pevný, robustný a odolný. Vďaka chrómovej povrchovej úprave vysokej kvality navyše získate špičkový vzhľad, ktorý zapadne do každého prostredia.

 • Precízne detaily: televízor, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako aj funguje

  Vaša domácnosť prezentuje váš štýl. Zvolili sme decentné a sofistikované farby a povrchové úpravy skombinované s autentickými, kvalitnými materiálmi. Výsledkom je dizajn televízora, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

 • Vychutnajte si vynikajúci kontrast, farby a ostrosť s technológiou HDR Premium

  HDR Premium predstavuje nový štandard videa. Zdokonalením kontrastu a farieb pozdvihuje zábavu v domácnosti na novú úroveň. Vychutnajte si zmyslový zážitok, ktorý zachytáva pôvodnú sýtosť a živosť a súčasne dokonale odráža zámer režiséra. A výsledok? Vynikajúca úroveň jasu, výraznejší kontrast a farby a doteraz nevídané živé detaily.

 • Odomknite celé spektrum farieb, ktoré prekonajú všetky vaše predstavy

  Technológia Premium Color z dielne Philips spočíva v širokom farebnom rozsahu vylepšenom o 85 % prostredníctvom spracovania 4 triliónov farieb. Pri takom vysokom farebnom rozlíšení a nádherne saturovaných farbách úplne zabudnete, že sa pozeráte na obrazovku.

 • Pre lepší zážitok so službou Netflix

  Služba Netflix mení v mnohých ohľadoch váš zážitok zo zábavy, okrem iného tým, že napomáha napredovaniu inovácií zariadení, na ktorých sledujete seriály a filmy. Keď na televízore Smart TV uvidíte logo „Televízor odporúčaný pre službu Netflix“, môžete si byť istí, že prešiel prísnym hodnotiacim procesom a je zaručené, že spĺňa požiadavky, na ktorých používateľom služby záleží najviac.

 • Zreteľná artikulácia zvukov vám umožňuje vidieť krásu zvukov

  Prepracovaný zvukový systém v štíhlom dizajne. Vychutnajte si neuveriteľné výšky a prirodzené stredné tóny z úžasného počtu mikrobudičov v štíhlej lište s reproduktorom Keď budete počuť každé šepnutie, krok a zavŕzganie podlahy, nemusíte mať veľkú fantáziu na to, aby ste si vedeli predstaviť, ako úžase zreteľne znie každé buchnutie, výstrel či explózia. A pokiaľ ide o basy, nerobili sme žiadne ústupky: zadné reproduktory sú strategicky umiestnené tak, aby prinášali hlboké, bohaté tóny. Tento televízor znie rovnako dobre, ako vyzerá.

 • Vypočujte si každý detail so špičkovým zvukom DTS HD

  Skvelé reproduktory televízora si vyžadujú výkonný výpočtový procesor, ktorý dokáže zachovať čistotu pôvodného zvukového obsahu. Špičkový zvuk DTS HD je navrhnutý tak, aby dokázal poskytnúť zážitok, ktorý spotrebitelia očakávajú od špičkového spracovania zvuku: podmanivý priestorový dojem s hlbokými a bohatými basmi a krištáľovo čistými dialógmi, ktoré sa reprodukujú aj pri maximálnej úrovni hlasitosti bez kolísania, sekania a skreslenia.

Výška 723,9 mm
Šírka 1100,2 mm
Hĺbka 225 mm
Hmotnosť 20,32 kg
Farba Čierna
Energetická trieda A
Spotreba (kWh/rok) 132 kW·h
Displej LED FULL HD
Wifi Áno
LAN Áno
Bluetooth® Nie
Porty 4 x HDMI, 2 x USB, 1 x YPbPr, ommon Interface Plus (CI+), Digitálny zvukový výstup (optický), Anténa IEC75, Konektor satelitu, Ethernet-LAN RJ-45, Zvukový vstup Ľ/P
Smart TV Áno
Veľkosť obrazovky 49"
Maximálne rozlišenie obrazovky 3840 x 2160 px
Veľkosť obrazovky (cm) 123 cm
Internetový prehliadač Áno
Operačný systém Nie
Nahrávania TV vysielania Nahrávanie na zariadenie USB
Rozmery VESA 200 x 200 mm
Jas 400 cd/m²
Príslušenstvo Diaľkové ovládanie, 2 x batérie AA, Sieťový napájací kábel, Minikonektor na L/R, Kábel minikonektor na YPbPr, Podstavec na stôl

Základné

Energetická trieda A
Farba Čierna
Výška 723,9 mm
Šírka 1100,2 mm
Hĺbka 225 mm
Hmotnosť 20,32 kg
Spotreba (kWh/rok) 132 kW·h

Televízory

Displej LED FULL HD
Wifi Áno
LAN Áno
Bluetooth® Nie
Porty 4 x HDMI, 2 x USB, 1 x YPbPr, ommon Interface Plus (CI+), Digitálny zvukový výstup (optický), Anténa IEC75, Konektor satelitu, Ethernet-LAN RJ-45, Zvukový vstup Ľ/P
Smart TV Áno
Veľkosť obrazovky 49"
Maximálne rozlišenie obrazovky 3840 x 2160 px
Veľkosť obrazovky (cm) 123 cm
Internetový prehliadač Áno
Nahrávania TV vysielania Nahrávanie na zariadenie USB
Rozmery VESA 200 x 200 mm

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop