1

Philips BHB872 Kulma

Nový produkt

Na sklade

52,90 € s DPH

44,08 € bez DPH

Kulma PHILIPS BHB872/00

Šikovná štýlová kulma na vlasy Philips BHB872/00 poskytuje profesionálny výkon a vďaka valcu s obsahom titánu aj perfektné výsledky. Priemer valca je 13-25 mm s rozsahom teploty od 130 - 210°C. Digitálny LCD displej slúži na jednoduché nastavenie teploty podľa typu vlasov. Nastavenie teploty sa dá uzamknúť, takže sa vám nemôže stať že ju nechtiac prestavíte. Kulma sa dokáže zohriať už za 45 sekúnd a po hodinovej nečinnosti sa sama vypne.  

Dokonalý účes

Vysoká teplota až 210°C vám umožňuje meniť tvar účesu a dosiahnuť kučeravý vzhľad, po ktorom túžite. Natáčacia kulma má valec s dĺžkou 160 mm, čo je ideálne na natáčanie dlhých alebo hustých vlasov.

Regulácia teploty

Digitálny displej s 9 nastaveniami teploty vám umožní získať absolútnu kontrolu nad nastavením teploty podľa typu vašich vlasov na predchádzanie ich poškodeniu.

Starostlivosť pomocou iónov

Záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, formujú vlasy a vyhladzujú ich zakončenia, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

Valec s obsahom titánu

Valec na dosiahnutie dokonalých výsledkov je obohatený titánom. Povrch je špeciálne určený pre rovnomerné rozloženie tepla, maximálnu ochranu vlasov a mimoriadny lesk.

Indikátor Curl Ready

Jedinečný indikátor Curl Ready vás pípnutím upozorní, keď bude kučera hotová. Táto moderná funkcia pomáha získať krásne kučery a vlny a súčasne zabraňuje prehriatiu vlasov. Ak chcete používať vlastné časy natáčania, môžete túto funkciu kedykoľvek vypnúť.

Bez popálenia

Špička žehličky je vyrobená zo špeciálneho tepelne izolačného materiálu, aby ste ju udržali v pohode, takže ju môžete ľahko uchopiť a pritom si prsty určite nepopálite.

Zahrievanie do 45 sekúnd

Moderná kulma má rýchly čas zahriatia a za 45 sekúnd je pripravená na použitie.  Vďaka funkcii uzamknutia tlačidiel už nikdy neúmyselne nezmeníte nastavenie teploty.

Automatické vypnutie po 60 min.

Kulma na vlasy je vybavená funkciou automatického vypnutia. Jej úlohou je dodať vám pocit istoty. Ak zariadenie ponecháte zapnuté, po 60 minútach sa automaticky vypne.

Pohodlné používanie

Bezpečnostný stojan vám umožňuje počas použitia kulmu bezpečne položiť. Užitočná technológia otočného kábla zabezpečuje rotáciu kábla, čím zabraňuje jeho zamotaniu. Pohodlné používanie je aj vďaka napájaciemu káblu, ktorý má dĺžku 1,8 m.

Parametry produktu

Súhrn

Zaradenie kulma na vlasy
Výrobca Philips
Typ ? kulmy
Počet rýchlostí 1
Počet teplôt 9
Počet nástavcov 0
Regulácia teploty nie
Automatické vypnutie áno
Dĺžka kábla 1.8 m

Funkcie

Studený vzduch ? nie
Kulmovacie kliešte áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop