Philips HC3410/15

Nový produkt

Tento zastrihávač vlasov s nastaviteľným hrebeňom môžete použiť na strih v dĺžke 0,5 až 23 mm. Dvojité ostrie je samoostriace a celá konštrukcia má nízke trenie.

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

21,90 € s DPH

18,25 € bez DPH

Oproti bežným zastrihávačom má strihacia jednotka dvakrát vyššiu rýchlosť, vďaka ktorej rýchlo skráti akýkoľvek typ a dĺžku vlasov. Hlavica s čepeľami sa dá jednoducho zložiť a opláchnuť pod prúdom tečúcej vody. Zariadenie netreba premazávať olejom a nabíja sa pomocou sieťového kábla.

Vytvorte si parádny zostrih

Požadovanú dĺžku zostrihu dosiahnete pomocou nastaviteľného hrebeňa. Dĺžku si určíte jednoduchým potiahnutím s 12 uzamykateľnými pozíciami, ktoré strihajú v dĺžke od 1 do 23 mm. Rozdiel medzi jednotlivými pozíciami je presne 2 mm. Hrebeň je možné úplne vysunúť a vytvoriť tak 0,5mm zostrih. Horný robustný oceľový kryt zabezpečuje skvelú odolnosť.

Dvojité ostrie s nízkym trením

Technológia DualCut ponúka dvojito naostrenú strihaciu jednotku a konštrukciu s nízkym trením. Pri každom strihaní tak podá rovnako skvelý výkon a oproti bežným zastrihávačom s ňou ušetríte polovicu času.

Oceľové čepele so samoostriacou vlastnosťou

Čepele sú navrhnuté tak, aby aj po dlhšej dobe boli rovnako ostré ako na začiatku. Pri strihaní sa tak oceľové čepele samé ostria a zachovávajú si maximálnu ostrosť aj po dlhšej dobe používania.

Jednoducho sa čistí a udržiava

Jedným stlačením uvoľníte odnímateľnú hlavu s čepeľami a ľahko ju umyjete pod tečúcou vodou. Na čepele nepotrebujete olej, takže sa jednoducho a rýchlo udržujú.

Káblové pripojenie

Zastrihávač je napájaný pomocou sieťového kábla, čím je dosiahnuté nepretržité nabíjanie.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (18)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop