1
Romo RCG5010EX Zväčšiť

Romo RCG 5010EX

Nový produkt

Romo RCG 5010EX, kombinovaný sporák s plynovou varnou doskou vybavený objemnú rúrou 65 la 10 funkciami rúry vrátane teplovzduchu, rýchleho ohrevu, rozmrazovanani a grilu s energetickou triedou A.

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

369,00 € s DPH

307,50 € bez DPH

Maxi objem 65 l

S kapacitou rúry 65 litra pri šírke 50 cm sa sporak Romo RCG5010EX radi k špičke na ceskom trhu. Multifunkčná rúra sporáka Romo RCG5010EX disponuje velkym ventilátor s kruhovým výhrevným telesom, ktory zaisti dokonale rovnomerné pečenie hneď v niekoľkých úrovniach poschodiach zaroven, bez rizika zmiešanie vôní a chuti.

chladné dvierka

Sporak Romo RCG5010EX disponuje dvierka s tromi vrstvami skla, ktore možno veľmi ľahko rozobrať a vycistit. Horni strana vnútorného skla je naviac vybavený praktickým sprievodcom programami, ktoré vám uľahčia každodenné varenie. Uznebudete musieť hľadať príručku, vas sporak Romo RCG5010EX vam napovie.

Masívne liatinové rosty

Kombinovany sporak Romo RCG5010EX s plynovou varnou doskou disponuje masívnym celoplošným liatinovým roštom. Tieto rosty zarucuju úplnú stabilitu vsetkých druhu nadobi a tym aj Vasu bezpecnost pri varení.

Bohaté príslušenstvo

K comu by bol sporak bez vhodného príslušenstva? Sporak Romo RCG5010EX je vybavené aj jedným rastie, jednym plytkými plechom a jednym hlbokým plechom. Pre jednoduché čistenie sú plechy potiahnutý hladkým a odolným smaltom. Naviac sporak Romo RCG5010EX disponuje jednym teleskopické výsuvy pre ľahkú kontrolu pripravovaných pokrmov bez rizika popálenia.

Priestor pre prislusenstvo úložných priestorov nie je v žiadnom kuchyni nikdy dostatok, preto je sporak Romo RCG5010EX vybavený velkym šuplíkov na prislusenstvo, ktory je navyse pre pohodlnú manipuláciu vybavený kolieskami. Do tohto supliku umiestnime ľahko i vacsie hrniec.

Výška 850 mm
Šírka 500 mm
Hĺbka 600 mm
Hmotnosť 40
Farba Nerez
Gril ano
Objem rúry 65
Typ varnej dosky Plynová
Počet platničiek/horákov 4
Typ rúry Voľne stojaca

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop