1

ROMO RWF1470B

Nový produkt

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

399,00 € s DPH

332,50 € bez DPH

Předem plněná pračka Romo RWF1470B

 Předem plněná pračka Romo RWF1470B s kapacitou prádla 7 kg a otáčkami pro odstřeďování 1400 za minutu vyniká svou šetrnosti, tichostí a úsporou. Šetrná k veškerému vašemu oblečení, maximálně úsporná a tak tichá, že o ni rychle zapomenete. Na takovu pračku už nemusíte myslet, můžete ji mít. Automatická pračka Romo RWF1470B vám nabízí vše, co očekáváte od perfektní pračky. Usnadněte si život a dopřejte vašemu prádlu luxus.

 

 

Bezkartáčový motor pračky Romo RWF1470B

ROMO vám s hrdostí představuje novou generaci bezkartáčových motorů, které jsou nejen nesrovnatelně tišší a úspornější než běžné motory, ale jsou navíc mnohem spolehlivější. Díky absenci klasických uhlíků jsou bezkartáčové motory výrazně méně náchylné k opotřebení a budou vám dlouho a spolehlivě sloužit. 

 

 

Speciální programy

Elektronika pračky Romo RWF1470B nabízí širokou škálu programů a speciálních funkcí, které se vyznačují tím, že jsou velmi praktické a použitelné pro každodenní praní. Mezi nejzajímavější patří program pro denní 60oC, košile, antialergický, sportovní oblečení, vlnu, bavlna, Eco, odložený start, noční tiché a jemné ruční praní. Pračka vám dovolí spustit pouze takovou kombinaci teploty, otáček odstředění a speciálních funkcí, která je vhodná pro zvolený druh prádla a program. Veškeré volby programu a speciálních funkcí jsou přehledně zvýrazněny světelnými kontrolkami. U pračk Romo RWF1470B lze oblíbená nastavení programu, otáček a funkcí uložit do paměti a kdykoliv stisknutím jednoho tlačítka vyvolat.

 

 

Krátke prací programy

 Programy pračky Romo RWF1470B jsou navrženy tak, aby vypraly vždy za co nejkratší dobu, ale zároveň kvalitně a efektivně. Programy, na které je testována spotřeba uvedená na energetickém štítku (např. bavlna 60 °C), nejsou uměle prodlužovány a mají přiměřenou délku (do 2 hodin) a vysokou účinnost. Vynikající je hodinový program Denní 60 minut na 60oC.

 

Ultra krátký program 15 minut

 Také se Vám občas stává, že máte v šatníku oblečení, které jste na sobě měli pouze jednou a které spíš než vyprat, potřebuje osvěžit? Nechcete mrhat časem, vodou a elektřinou na praní skoro čistého prádla? S novou pračkou ROMO RWF1470B máte vyhráno! S hrdostí Vám představujeme nejkratší prací program na trhu: 15 minut (při teplotě 30°). Optimální program pro rychlé osvěžení prádla.

 

 

Evropský výrobek s českým ovládacím panelem

Veškeré programy a funkce na ovládacím panelu pračky Romo RWF1470B jsou přehledně a srozumitelně popsány symboly a popisy v českém jazyce.

 

 

Autodiagnostika

 Pračka Romo RWF1470B vás pomocí chybových hlášení na displeji sama upozorní např. na zavřený přívod vody, ucpaný odtok nebo filtr. V případě komunikace se servisem pak pomůže urychlit diagnostiku závady nebo zcela eliminovat nutnost návštěvy servisního technika.

 

 

Automatická detekce množství prádla

 Elektronika pračky Romo RWF1470B dokáže podle množství a nasákavosti prádla upravit v průběhu praní délku programu a intenzitu odstředění. Šetří tak váš čas, energii a zajistí vždy efektivní výsledek praní.

 

 

Funkce dětský zámek

Romo myslí na rodiče neposedných dětí. Pro větší klid rodičů je pračka Romo RWF1470B vybavená dětským zámkem, který dětem znemožní zapnutí, nebo změnu nastavení spotřebiče.

Informačný list – ROMO RWF1470B.pdf

Energetický štítok - ROMO RWF1470B.pdf

Výška 845mm
Šírka 597mm
Hĺbka 527mm
Hmotnosť 71kg
Farba Biela
Energetická trieda A+++
Spotreba (kWh/rok) 135kWh
Hlučnosť (dB) 50 dB
Displej ano
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 74 dB
Systém vkladania predné plnenie
Počet programov 15
Maximálna náplň pre pranie (kg) 7 kg
Otáčky (ot./min) 1400 max ot/min
Spotreba vody 9900l za rok
Odložený štart ano
Detská poistka ano

Základné

Energetická trieda A+++
Farba Biela
Výška 845mm
Šírka 597mm
Hĺbka 527mm
Hmotnosť 71kg
Spotreba (kWh/rok) 135kWh

Práčky

Maximálna náplň pre pranie (kg) 7 kg
Otáčky (ot./min) 1400 max ot/min
Spotreba vody 9900l za rok
Odložený štart ano
Detská poistka ano
Počet programov 15
Displej ano
Hlučnosť (dB) 50 dB
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 74 dB
Systém vkladania predné plnenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop