1

SAMSUNG RB34T600ESA/EF /A+

Nový produkt

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

499,00 € s DPH

415,83 € bez DPH

True No Frost - nevytvára námrazu a šetrí energiu. All Around Cooling - chladenie v každom rohu. Uložte ešte viac potravín do extra veľkej 385 litrovej* chladničky so štandardným dizajnom s hĺbkou 600 mm, ktorá bude elegantne ladiť s okolitým vybavením. Vďaka vysoko účinnej izolácii technológie SpaceMax™ sú jej steny oveľa tenšie. Vytvára tak viac úložného priestoru bez toho, aby vyčnievala z pracovnej plochy. Kúpte si kombinovanú chladničku Samsung (RB34T600ESA/EF) s kapacitou 340 litrov a minimalistickým dizajnom technológie SpaceMax a ďalšími chladiacimi funkciami. Nájdite cenu, recenzie a oveľa viac.

Výrobca
Samsung
Spôsob umiestnenia
voľne stojace

Hlučnost Vašej novej chladničky by ste nemali podceňovať. Zvlášť pokiaľ máte malý byt či kuchyňu spojenú s obývačkou, oceníte tichý chod chladničky. Uvádzame v decibeloch, čím väčší je údaj, tým je produkt hlučnejší.

35 dB
Zameniteľné otváranie dvierok

Záves dverí sa dá presunúť napravo/naľavo.

ano
Chladnička má mrazničku, v ktorej sa zachovávajú potraviny čerstvé tým, že sa zmrazia na teplotu až - 18°C.
ano
Klimatická trieda

Udáva teplotu okolného prostredia, v ktorom spotrebič bezchybne pracuje. SN - spotrebič pre teplotu +10 až +32 stupňov C, N - spotrebič pre teplotu +16 až +32 stupňov C, ST - spotrebič pre teplotu +18 až +38 stupňov C, T - spotrebič pre teplotu +18 až +43 stupňov C

SN/T
Prevedenie
kombinované
Retro
ne
Energetická trieda

Energetická trieda vypovedá o náročnosti spotrebiča na odber elektrickej energie. EU určuje značenie pomocou písmen A - G (celkom 8 tried), pričom trieda A je najmenej náročná na odber energie = najekonomickejšia. Pri kúpe sa oplatí zainvestovať a zaobstarať si úspornejší spotrebič aj za cenu vyšších zriaďovacích nákladov, ktoré sa však vrátia v podobe ušetrenej energie. V dôsledku technologického rozvoja sa musela trieda A, v ktorej boli veľké rozdiely rozrásť o triedu A+ a A++.

E
Spotreba za 24 hodín
0.69589 kWh
Spotreba energie za rok
254 kWh
Akumulačná doba

Tento časový údaj určuje, ako dlho vydržia potraviny v mrazáku v zmrazenom stave v prípade výpadku el. energie. Ráta sa s tým, že mraznička zostáva uzavretá. Veľkú úlohu zohrávajú tiež použité izolačné materiály.

18 h
Trieda emisia hluku
B
Čistý objem chladničky
230 l
Výška
185.3 cm
Šírka

Môžete si vybrať z vami požadovanej šírky spotrebiča.

59.5 cm
Hĺbka

Môžete si vybrať z vami požadovanej hĺbky spotrebiča.

65.8 cm
Hmotnosť
70 kg

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop