SONY KD49XE7005

Nový produkt

XE70 | LED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Televízor Smart TV

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

799,00 € s DPH

665,83 € bez DPH

Objavte detaily vďaka rozlíšeniu 4K s HDR

Televízor kompatibilný s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) zmení váš pohľad na televízor. Obrazový obsah vo formáte HDR kombinovaný s rozlíšením 4K Ultra HD vytvorí výnimočné detaily, farbu a kontrast s oveľa širším rozsahom jasu ako pri iných formátoch obrazu. Výsledkom je najrealistickejší obraz, aký kedy televízor dokázal vytvoriť, s jedinečnými svetlými farbami a jemnými detailmi.

Znova objavte každý detail vďaka technológii 4K X-Reality™ PRO

Objavte vzrušujúci svet jedinečnej čistoty. Kvalita každého jednotlivého pixela sa jedinečne zvýši vďaka našej doteraz najvýkonnejšej technológii spracovania obrazu v rozlíšení 4K. Jednotlivé časti každej scény sa analyzujú a porovnávajú so špeciálnou obrazovou databázou, ktoré samostatne rieši kvalitu štruktúry, kontrastu, farby a okrajov. Rozdiel, ktorý vytvárajú realistické detaily, je zrejmý vo všetkom, čo pozeráte.

Stvorený na počúvanie: ClearAudio+

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Technológia ClearAudio+ doladí zvuk a vytvorí strhujúci zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo pozeráte, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Úzky hliníkový rám 

Úzky rám dodáva televízoru štíhly a atraktívny vzhľad. Zároveň však neodpútava pozornosť od obrazovky, vďaka čomu sa môžete baviť naplno

Uloženie káblov

Skryte káble z dohľadu. Všetky káble je možné jednoducho viesť po zadnej strane televízora a zasunúť do stojana, čím dosiahnete úhľadný vzhľad.

Jedno stlačenie tlačidla a ste online na YouTube™

Prejdite priamo do služby YouTube™ a vychutnávajte si všetky svoje obľúbené videá. S týmto televízorom, ktorý podporuje prístup na internet, sa k službe YouTube™ dostanete rýchlejšie2 než kedykoľvek predtým a tlačidlo YouTube™ na jeho diaľkovom ovládaní vám umožňuje jednoduché prehľadávanie

Predná časť bez káblov

Skryte všetky káble z digitálnych prijímačov alebo prehrávačov Blu-ray do jedinečného stojana.

Technológia DSEE obnovuje detaily digitálnej hudby

Internetové video s nízkym rozlíšením, záznam televíznych programov a iné vysoko komprimované zvukové súbory neznejú vždy lákavo. Pri komprimácii digitálneho zvuku sa stráca veľké množstvo informácií. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje stratené zložky frekvencií (najmä vysoké frekvencie) a vytvára prirodzený zvuk s väčším priestorovým efektom

Technológia Motionflow™ XR vytvára plynulú akciu

Vychutnajte si plynulé a ostré detaily aj v sekvenciách s rýchlym pohybom vďaka technológii Motionflow™ XR. Táto novátorská technológia vytvára a vkladá ďalšie snímky medzi tie pôvodné. Porovnáva kľúčové vizuálne faktory po sebe nasledujúcich snímok a potom vypočíta chýbajúce časti akcie v sekvenciách. Na niektorých modeloch sa vkladajú aj čierne snímky, aby sa dosiahol skutočne filmový vzhľad bez rozmazania.

Funkcia Clear Phase na vytvorenie plynulých, vyvážených frekvencií

Televízor BRAVIA™ pomocou výkonného počítačového modelu analyzuje a kompenzuje nepresnosti v odozve reproduktora. Využíva na to vzorkovanie frekvencie reproduktora s vyššou presnosťou. Tieto informácie sa vedú späť, aby sa potlačili hraničné polohy v prirodzenej odozve reproduktora a výsledkom je čistý, prirodzený zvuk s plynulou a rovnomernou reprodukciou všetkých frekvencií.

Bezdrôtový prenos zábavy z pomocou zabudovaného rozhrania Wi-Fi

Jednoducho sa pripojte k domácej sieti. So zabudovaným rozhraním Wi-Fi® sa môžete pripojiť k internetu a prehľadávať filmy, sledovať obrazové kanály, napríklad YouTube™, a získať prístup k službám, napríklad televíznym programom na požiadanie. A čo je najlepšie, môžete prenášať zábavu z bezdrôtovej domácej siete a internetu bez zbytočných káblov.

Smartfón na veľkej obrazovke

Zrkadlenie obrazovky umožňuje vychutnať si obsah a aplikácie zo smartfónu na televízore od spoločnosti Sony. Vychutnajte si spomienky s rodinou a priateľmi na veľkej obrazovke.

Zažite tú najlepšiu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K UHD

Náš rad televízorov s rozlíšením 4K UHD prináša úžasnú kvalitu obrazu a je kompatibilný s požiadavkami asociácie Digital Europe pre rozlíšenie UHD.

Jedinečné prehrávanie viacerých formátov zo zariadení USB 

Vychutnajte si obľúbený digitálny obsah z akéhokoľvek kľúča USB. Prehrávajte hudbu a videoklipy a prezerajte si zbierky fotografií na televízore s jedinečným prehrávaním viacerých formátov zo zariadení USB. Vďaka podpore množstva kodekov si môžete vychutnať univerzálny výber formátov a jednoduché pripojenie a spustenie. 

Zmeňte televízor na digitálny záznamník: Funkcia USB HDD REC

Uložte si obľúbené televízne programy na externý pevným disk USB a pozrite si ich, kedy budete chcieť. Funkcia USB HDD REC umožňuje nahrávanie jedným dotykom a časované nahrávanie digitálneho vysielania na ktorékoľvek zariadenie USB s pevným diskom s kapacitou až 2 TB. Stlačením tlačidla REC počas pozerania programu spustíte nahrávanie, ktoré sa na konci programu automaticky zastaví.

Vychutnajte si hry na konzole PlayStation® v rozlíšení HDR

Televízory s rozlíšením 4K HDR od spoločnosti Sony tvoria s konzolami PlayStation®4 a PlayStation®4 Pro ideálny pár. Doprajte si živý hráčsky zážitok plný zábavy, ostrých textúr a intenzívnych, žiarivých farieb. Sledujte, ako vám vďaka výnimočnej kvalite obrazu obľúbené hry ožívajú priamo pred očami.

Výška 62,00 cm
Šírka 97,1 cm
Hĺbka 24,2 cm
Hmotnosť 10 kg
Farba Čierna
Energetická trieda A
Spotreba (kWh/rok) 95 kWh/rok
Operačný systém Linux
Displej LED
Wifi Wi-Fi Certified 802.11b/g/n
LAN Nie
Bluetooth® Nie
Porty 3 x HDMI, 3 x USB
Smart TV Áno
Veľkosť obrazovky 43"
Maximálne rozlišenie obrazovky 3 840 x 2 160 px
Veľkosť obrazovky (cm) 108 cm
Internetový prehliadač Opera
Operačný systém Nie
Nahrávania TV vysielania Nahrávanie na USB
Rozmery VESA 10,0 x 20,0 cm
Jas Technológia 4K X-Reality™ PRO
Príslušenstvo Batérie, Diaľkový ovládač, Prevádzkové pokyny, Sieťový napájací adaptér, Sieťový napájací kábel, Sprievodca rýchlou inštaláciou, Table-Top Stand

Základné

Energetická trieda A
Farba Čierna
Výška 62,00 cm
Šírka 97,1 cm
Hĺbka 24,2 cm
Hmotnosť 10 kg
Spotreba (kWh/rok) 95 kWh/rok

Televízory

Displej LED
Wifi Wi-Fi Certified 802.11b/g/n
LAN Nie
Bluetooth® Nie
Porty 3 x HDMI, 3 x USB
Smart TV Áno
Veľkosť obrazovky 43"
Maximálne rozlišenie obrazovky 3 840 x 2 160 px
Veľkosť obrazovky (cm) 108 cm
Internetový prehliadač Opera
Operačný systém Linux
Nahrávania TV vysielania Nahrávanie na USB
Rozmery VESA 10,0 x 20,0 cm

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop