SONY KDL49WE665BAEP

Nový produkt

WE66 | LED | Full HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Televízor Smart TV

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

649,00 € s DPH

540,83 € bez DPH

Jedno stlačenie tlačidla a ste online na YouTube™

Prejdite priamo do služby YouTube™ a vychutnávajte si všetky svoje obľúbené videá. S týmto televízorom, ktorý podporuje prístup na internet, sa dostanete k službe YouTube™ rýchlejšie než kedykoľvek predtým a tlačidlo YouTube™ na jeho diaľkovom ovládaní umožňuje jednoduché prehľadávanie

Realistický obraz vďaka vysokému dynamickému rozsahu

Vďaka vysokému dynamickému rozsahu (HDR) sa zachovávajú aj detaily, ktoré by sa inak v najtmavších a najsvetlejších oblastiach obrazu stratili, čo sledovanému obsahu dodáva omnoho väčšiu dynamiku. Pozorujte textúry na lesklom kovovom krídle lietadla a odrazy slnečného svetla na jeho trupe.

Čistejší a detailnejší obraz s rozlíšením Full HD

Vychutnajte si dokonalé detaily, úžasný kontrast a nádhernú textúru rozlíšenia Full HD 1080p. Technológia Full HD s rozlíšením obrazu 1 920 x 1 080 pixelov poskytuje päťnásobne viac detailov než obraz v štandardnom rozlíšení. Všetok sledovaný obsah je ostrejší, čistejší, realistickejší a pôsobivejší a s minimálnymi šumom.

Znova objavte každý detail vďaka technológii X-Reality™ PRO 

Technológia na spracovanie obrazu X-Reality™ PRO zdokonaľuje každý pixel a vytvára výnimočne čistý obraz. Pri analýze snímok sa každá scéna spojí so špeciálnou obrazovou databázou s cieľom zvýšiť kvalitu obrazu, potlačiť šum a vytvoriť neuveriteľne realistický obraz. Rozdiel, ktorý vytvárajú realistické detaily, je zrejmý vo všetkom, čo pozeráte.

Stvorený na počúvanie: ClearAudio+   

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Technológia ClearAudio+ jemne doladí zvuk televízora a postará sa o strhujúci zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo pozeráte, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Úzky rám s hliníkovým vzhľadom

Úzky rám dodáva televízoru štíhly a atraktívny vzhľad. Zároveň však neodpútava pozornosť od obrazovky, vďaka čomu sa môžete baviť naplno. Efektná hliníková povrchová úprava dodáva televízoru prvotriedny vzhľad bez ohľadu na to, či je zapnutý alebo vypnutý.

Technológia Motionflow™ XR vytvára plynulú akciu  

Vychutnajte si plynulé a ostré detaily aj v sekvenciách s rýchlym pohybom vďaka technológii Motionflow™ XR. Táto novátorská technológia vytvára a vkladá ďalšie snímky medzi tie pôvodné. Porovnáva kľúčové vizuálne faktory po sebe nasledujúcich snímok a potom vypočíta chýbajúce časti akcie v sekvenciách. Na niektorých modeloch sa vkladajú aj čierne snímky, aby sa dosiahol skutočne filmový vzhľad bez rozmazania.

Predná časť bez káblov

Skryte všetky káble z digitálnych prijímačov alebo prehrávačov Blu-ray do jedinečného stojana.

Uloženie káblov 

Skryte káble z dohľadu. Všetky káble je možné jednoducho viesť po zadnej strane televízora a zasunúť do stojana, čím dosiahnete úhľadný vzhľad.

Funkcia Clear Phase na vytvorenie plynulých, vyvážených frekvencií  

Televízor BRAVIA™ pomocou výkonného počítačového modelu analyzuje a kompenzuje nepresnosti v odozve reproduktora. Využíva na to vzorkovanie frekvencie reproduktora s vyššou presnosťou. Tieto informácie sa vedú späť, aby sa potlačili hraničné polohy v prirodzenej odozve reproduktora a výsledkom je čistý, prirodzený zvuk s plynulou a rovnomernou reprodukciou všetkých frekvencií.

Technológia DSEE obnovuje detaily digitálnej hudby   

Internetové video s nízkym rozlíšením, záznam televíznych programov a iné vysoko komprimované zvukové súbory neznejú vždy lákavo. Pri komprimácii digitálneho zvuku sa stráca veľké množstvo informácií. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje stratené zložky frekvencií (najmä vysoké frekvencie) a vytvára prirodzený zvuk s väčším priestorovým efektom. 

Filmový zvuk s technológiou S-Force Front Surround   

Vychutnajte si strhujúcu zvukovú scénu, ktorá vás vtiahne do centra akcie. Priestorový zvuk S-Force Front Surround napodobňuje spôsob, akým mozog spracováva zvukové zdroje, vytváraním správnej hlasitosti, oneskorenia a spektra zvukových vĺn – len pomocou ľavého a pravého kanála reproduktora. Vďaka prirodzenej simulácii trojrozmerného zvukového poľa si vychutnáte bohatý, verný zvuk v širšej oblasti ozvučenia.

Smartfón na veľkej obrazovke

Zrkadlenie obrazovky umožňuje vychutnať si obsah a aplikácie zo smartfónu v televízore od spoločnosti Sony. Pozrite si všetky spomienky vo veľkom formáte a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke spolu s rodinou a priateľmi.

Bezdrôtový prenos zábavy z pomocou zabudovaného rozhrania Wi-Fi

Jednoducho sa pripojte k domácej sieti. So zabudovaným rozhraním Wi-Fi® sa môžete pripojiť k internetu a prehľadávať filmy, sledovať obrazové kanály, napríklad YouTube™, a získať prístup k službám, napríklad televíznym programom na požiadanie. A čo je najlepšie, môžete prenášať zábavu z bezdrôtovej domácej siete a internetu bez zbytočných káblov.

Jedinečné prehrávanie viacerých formátov zo zariadení USB 

Vychutnajte si obľúbený digitálny obsah z akéhokoľvek kľúča USB. Prehrávajte hudbu a videoklipy a prezerajte si zbierky fotografií na televízore s jedinečným prehrávaním viacerých formátov zo zariadení USB. Vďaka podpore množstva kodekov si môžete vychutnať univerzálny výber formátov a jednoduché pripojenie a spustenie. 

Zmeňte televízor na digitálny záznamník: Funkcia USB HDD REC

Uložte si obľúbené televízne programy na externý pevným disk USB a pozrite si ich, kedy budete chcieť. Funkcia USB HDD REC umožňuje nahrávanie jedným dotykom a časované nahrávanie digitálneho vysielania na ktorékoľvek zariadenie USB s pevným diskom s kapacitou až 2 TB. Počas pozerania programu jednoducho stlačte tlačidlo REC a spustite nahrávanie, ktoré sa na konci programu automaticky zastaví.

Výška 59,1 cm
Šírka 91,0 cm
Hĺbka 20,8 cm
Hmotnosť 8,7 kg
Farba Čierna
Energetická trieda A+
Spotreba (kWh/rok) 70 kWh/rok
Displej LCD
Wifi Áno
LAN Áno
Bluetooth® Nie
Porty 1 x RF, 2 x HDMI, 2 x USB
Smart TV Áno
Veľkosť obrazovky 40"
Maximálne rozlišenie obrazovky 1920 x 1080 px
Veľkosť obrazovky (cm) 102 cm
Internetový prehliadač Opera
Operačný systém Linux
Nahrávania TV vysielania Nahrávanie na USB
Rozmery VESA 10,0 x 20,0 cm
Jas Technológia X-Reality™ PRO
Príslušenstvo Batérie, Diaľkový ovládač, Prevádzkové pokyny, Sieťový napájací adaptér, Sieťový napájací kábel, Sprievodca rýchlou inštaláciou, Table-Top Stand

Základné

Energetická trieda A+
Farba Čierna
Výška 59,1 cm
Šírka 91,0 cm
Hĺbka 20,8 cm
Hmotnosť 8,7 kg
Spotreba (kWh/rok) 70 kWh/rok

Televízory

Displej LCD
Wifi Áno
LAN Áno
Bluetooth® Nie
Porty 1 x RF, 2 x HDMI, 2 x USB
Smart TV Áno
Veľkosť obrazovky 40"
Maximálne rozlišenie obrazovky 1920 x 1080 px
Veľkosť obrazovky (cm) 102 cm
Internetový prehliadač Opera
Nahrávania TV vysielania Nahrávanie na USB
Rozmery VESA 10,0 x 20,0 cm

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop