1

Sony SRSXB21B

Nový produkt

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

105,00 € s DPH

87,50 € bez DPH

Prenosný bezdrôtový reproduktor s farebným osvetlením

S prenosným Bluetooth reproduktorom SONY SRS-XB21 môžete rozbehnúť tú pravú párty na záhrade, v parku či na pláži. S pomocou funkcie EXTRA BASS a vylepšeného režimu pre živý zvuk je zaistená špičková zvuková reprodukcia s vysokou dynamikou a dokonalým priestorovým efektom. Vďaka kompaktným rozmerom reproduktor ľahko vložíte do tašky alebo batohu, takže ho môžete nosiť stále pri sebe.

Zažiari na každom večierku

Určite uznáte, že bez poriadnych svetelných efektov sú párty nudné. Práve preto je reproduktor Sony SRS-XB21 vybavený novými blikajúcimi radovými svetlami, ktoré sa synchronizujú v rytme vašich obľúbených skladieb a dodajú večierku tú pravú atmosféru.

Wireless Party Chain

Zapojte sa do rytmu

Funkcia Wireless Party Chain umožní vzájomne prepojiť až sto bezdrôtových reproduktorov pomocou technológie Bluetooth. Vďaka tomu môžete synchronizovať hudbu aj osvetlenie tak, aby všetci mohli tancovať v rovnakom rytme. Svetelné efekty potom môžete ľahko ovládať pomocou intuitívnej mobilnej aplikácie Fiestable.

Odolnosť proti vode a prachu

Reproduktor je pripravený na používanie vo vonkajšom prostredí aj za nepriaznivých klimatických podmienok. Vďaka krytiu IP67 je zariadenie mimoriadne odolné proti vode, korózii i prachu, takže ho môžete vziať so sebou do lesa, na pláž a dokonca aj do bazéna. Navyše vďaka inovatívnej konštrukcii odolá aj nárazu a pádu z výšky 1,2 m

Jedinečný priestorový zvuk

Stačí stlačiť tlačidlo LIVE SOUND a počúvanie hudby sa posunie na úplne novú úroveň. Oživte svoj večierok jedinečným zážitkom priestorového zvuku a vytvorte tak dokonalú festivalovú atmosféru všade tam, kde sa práve nachádzate.

Duálny 42 mm reproduktor

Špičkový duálny 42 mm reproduktor sa postará o silný zvuk s bohatými basmi. Kvalitnejšiu reprodukciu zaistí jeho kužeľovitá konštrukcia so sľudovou membránou. Vďaka vysokej dynamike zaistí hlasité počúvanie vo väčších priestoroch, takže sa o hudbu môžete pode

Výdrž až 12 hodín

Integrovaná batéria sľubuje až 12-hodinovú výdrž, takže vás v priebehu večierku nenechá v štichu a zaistí neprerušené počúvanie hudby až do rána. Prehrávanie i hlasitosť jednoducho nastavíte na dotykovom ovládacom paneli, ktorý sa nachádza na vrchnej strane reproduktoraliť aj so svojimi priateľmi.

Bezdrôtové počúvanie

Vďaka bezdrôtovej technológii Bluetooth s možnosťou prepojenia telefónu cez rozhranie NFC môžete ľahko streamovať hudbu z vášho mobilného zariadenia. Stačí telefón priblížiť ku reproduktoru, spárovať a zvoliť playlist vašich obľúbených skladieb.

Výška 62mm
Šírka 191mm
Hĺbka 65mm
Hmotnosť 480g
Farba Čierna
Wifi áno
Bluetooth® áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop