1

Tefal FR302130

Nový produkt

Fritéza Tefal FR302130
Príkon 1800 W
Tepelne izolovaný plášť a olejový filter
Kapacita 1,5 kg 
2,2 l oleja
Pachový filter
Veko s priezorom
Termostat

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

89,00 € s DPH

74,17 € bez DPH

Multifunkčná fritéza TEFAL FR302130 má prispôsobený výkonný pachový filter. Jej kapacita je dostatočne veľká a môžete si v nej pripraviť až 1,4 kg potravín s využitím maximálne 2,2 litra oleja. Multifunkčná fritéza TEFAL FR302130 sa postará o rýchlu a pohodlnú prípravu chutných hranoliek, vyprážaného mäsa či zeleniny. Má prispôsobený veľký časovač a ľahko prístupný ovládací panel. Otváranie jej veka je automatické a jej príkon je 1 800 W.

Príprava jedál

Ak si chcete pripraviť chutné hranolky alebo vyprážané mäso či zeleniny multifunkčná fritéza TEFAL FR302130 je tou správnou možnosťou. Vďaka jej dostatočne veľkej rodinnej kapacite si môžete pripraviť až 1,5 kg potravín v maximálne 2,2 litroch oleja. Fritéza má prispôsobenú vyberateľnú nepriľnavú nádobu, ktorá sa jednoducho umýva a k dispozícii je aj výkonný pachový filter.

Vlastnosti

Multifunkčná fritéza TEFAL FR302130 sa veľmi pohodlne a jednoducho ovláda. K dispozícii je ľahko prístupný ovládací panel, pomocou ktorého fritézu zapnete alebo vypnete. Fritéza disponuje aj veľkým časovačom, ktorý zaznamenáva zostatkový čas do ukončenia prípravy vášho jedla. Otváranie veka fritézy je automatické a jej veko má veľký prierez. Kôš fritézy je skladací a jej príkon je 1 800 W.

Výborné hranolky

Pomocou fritézy TEFAL FR302130 si môžete pripraviť hranolky, ktoré vás potešia svojou vynikajúcou chuťou a prekvapia svojou neodolateľnou chrumkavosťou. Vďaka fritéze si môžete pripraviť chutné vyprážané jedlá a hranolky priamo u vás doma v množstve a chuti aké si sami zvolíte. Už nemusíte nikam chodiť keď dostanete chuť na hranolky! Stačí zapnúť fritézu a môžete rýchlo a jednoducho pripraviť hranolky pre celú vašu rodinu.

Hmotnosť 5,5 kg
Farba Biela
Príkon 1800 W
Objem 2,2 l

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (17)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop