1

Whirlpool MWF 421 SL

Nový produkt

Mikrovlnná rúra Whirlpool MWF 421 SL

Voľne stojaca

Objem 25l

Výkon 800W

Gril, rozmrazovanie

Detský zámok

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

219,00 € s DPH

182,50 € bez DPH

Mikrovlnná rúra WHIRLPOOL MWF421SL Mikrovlnnému ohrevu prepadá čím ďalej tým viac ľudí a nie je sa čomu čudovať. Jedná sa o veľmi rýchly a hlavne bezpečný spôsob, ako jedlo pripraviť či len ohriať to, čo je už hotové. V dnešnej dobe sú však na tieto spotrebiče kladené omnoho väčšie nároky, a to či už v otázke výkonu a funkcií, alebo v otázke vzhľadu. A presne tieto prísne podmienky spĺňa mikrovlnná rúra Whirlpool MWF420SL. Už na prvý pohľad vás zaujme svojím tajomným čiernym prevedením, ktoré je zjemnené

Jej objem je neuveriteľných 25 litrov, takže sa skvelo hodí aj pre väčšie rodiny či osoby, ktorých hlad nemá konca. Keď k tomu pridáme výkon 800 W, vznikne nám neuveriteľný pomocník, akého by mala vlastniť každá domácnosť.
Dokonca vás poteší aj niekoľkými funkciami. Prvá z nich je JetStart, ktorá po aktivácii stisnutím príslušného tlačidla  na 30 sekúnd zapne ohrievanie na maximum. Táto funkcia je ideálna na prípravu teplého nápoja ako je napríklad kakao alebo na ohriatie polievky.
Ďalšou veľkou výhodou je funkcia grilu či možnosť rozmrazovať zmrazené potraviny. Aby bola zaistená bezpečnosť, disponuje spotrebič systémom "Rodičovská kontrola", ktorý zabráni náhodnému spusteniu spotrebiča.

Mikrovlnná rúra Whirlpool MWF 421 SL

Voľne stojaca

Objem 25l

Výkon 800W

Gril, rozmrazovanie

Detský zámok

Výška 320 mm
Šírka 490 mm
Hĺbka 426 mm
Hmotnosť 16 kg
Farba Strieborná
Výkon 800 W
Gril ano
Objem rúry 25 l

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop