1

Beko DFS26024W

Nový produkt

Informačný list

Umývanie riadu zaberie veľa času a energie. Tento praktický pomocník vám domáce práce maximálne uľahčí. Umývačka Beko DFS sa pýši flexibilným košom Acrobat, ktorý možno rýchlo umiestniť do troch výškových polôh

Viac detailov

Posledný výstavný kus!!!

339,00 € s DPH

282,50 € bez DPH

Technológia GlassShield zabezpečí bezchybne čisté a dokonale lesklé poháre bez jedinej šmuhy. Pokiaľ váhate nad tým, ktorý z ponúkaných programov je ten najvhodnejší, vyberte si automatický režim. Vyhodnotí intenzitu zašpinenia riadu a následne zvolí teplotu i množstvo vody a dĺžku umývacieho cyklu. Určite si obľúbite aj funkciu umožňujúcu trojnásobné urýchlenie umývania. Invertorový motor ProSmart je zárukou nízkej hlučnosti, malej spotreby elektrickej energie a dlhej životnosti. Program InnerClean dozrie na neustálu čistotu spotrebiča.

Kôš Acrobat

Zabudnite na neustále premiestňovanie riadu , aby ste mohli pridať ešte ďalšie taniere alebo príbory. Tento kôs jednoducho a rýchlo nastavíte do troch praktických výškových polôh – a to aj v prípade, ak je beznádejne preplnený.

Technológia GlassShield

Bezchybne čisté a dokonalé lesklé poháre bez šmúh iste potešia každého člena vašej rodiny. Unikátny systém GlassShield ich totiž oplachuje nezmäkčenou vodou. Výsledkom je trvanlivejšie sklo, ktorému nehrozí korózia, nevzhľadný sivý odtieň ani nežiaduce poškriabanie.

Program InnerClean

Tento špeciálny režim poskytne vašej umývačke naozaj dôkladnú starostlivosť. Vďaka teplote 73 °C a dlhému umývaciemu cyklu sa môžete spoľahnúť na jej výnimočnú čistotu.

O všetko sa postará

Pokiaľ si často nie ste istí výberom vhodného programu, vyskúšajte automatický systém. Sofistikované senzory umývačky vyhodnotia intenzitu zašpinenia riadu a následne prispôsobia teplotu, množstvo vody a takisto dĺžku umývacieho cyklu. Vy tak ušetríte nielen námahu pri rozhodovaní, ale aj peniaze za spotrebu elektrickej energie.

Doplnková možnosť Fast+

Túto mimoriadnu funkciu oceníte v časovej tiesni, keď potrebujete mať ihneď k dispozícii čistý riad. Umývací cyklus bude vďaka nej až trojnásobne rýchlejší, takže predídete dlhému vyčkávaniu na čisté poháre. Fast+ si vo vašej domácnosti iste získa veľkú obľubu.

Invertorový motor ProSmart

Túžite po nízkej hlučnosti, malej spotrebe elektrickej energie a dlhej životnosti? Umývačka riadu Beko DFS s invertorovým motorom ProSmart je pre vás ideálnou voľbou. Jej výnimočné vlastnosti sa odrazia nielen na rodinnom rozpočte, ale aj životnom prostredí.

Súhrn

Výrobca Bekoopraviť
Spôsob umiestnenia voľne stojacaopraviť
Hlučnosť 47 dbopraviť
Počet programov 7opraviť
Účinnosť umývania Aopraviť
Spotreba vody 9.5 lopraviť
Farba nehrdzavejúca oceľopraviť
Displej ánoopraviť
Farba ovládacieho panela čierna, striebornáopraviť
Počet súprav riadu 10opraviť

Rozmery

Šírka ? 45 cmopraviť
Výška 85 cmopraviť
Hĺbka 60 cmopraviť
Hmotnosť 38 kgopraviť

Energetické údaje

Energetická trieda A++opraviť
Spotreba el. energie 0.73 kWhopraviť
Spotreba vody a el. energie v programe Eco 9,5 l / 0,73 kWhopraviť
Ročná spotreba el. energie cca. 211 kWhopraviť
Účinnosť sušenia Aopraviť

Funkcie

Aqua Stop nieopraviť
Auto program ánoopraviť
Intenzívny program ánoopraviť
Počet teplôt 5opraviť
FuzzyLogic nieopraviť
Detská poistka ánoopraviť
S predným panelom ánoopraviť
Zásuvka na príbory nieopraviť
Odložený štart ánoopraviť

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (12)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop