1
JBL Charge 4 White Zväčšiť

JBL Charge 4 White

Nový produkt

Prenosný Bluetooth výkonný reproduktor.

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

129,00 € s DPH

107,50 € bez DPH

Vychutnajte si mimoriadny hudobný zážitok. Vysoký výkon a kvalitný zvuk nepochybne ocení každý fanúšik dobrej hudby. Čakajú na vás kompaktné rozmery, dlhá výdrž, rýchle nabíjanie a v prípade potreby premena reproduktora na powerbanku pre váš smartphone, z ktorého streamujete hudbu. Vďaka týmto vlastnostiam je zariadenie ideálnou voľbou pri cestovaní. Jeho robustná konštrukcia je navyše odolná voči vode, takže reproduktoru neublížia ani kvapky striekajúce z bazéna. Najnáročnejší užívatelia ocenia možnosť prepojenia niekoľkých prístrojov zároveň a ich jednoduché zosynchronizovanie. Pripravte sa na poriadnu dávku zábavy.

Prvotriedny zvuk

Duálne pasívne žiariče sa postarajú o vysoký výkon reproduktora. Priestor tak zaplnia mimoriadne hlasné hlboké dunivé basy a jasné a čisté výšky.
Prvotriedny zvuk

Odolná konštrukcia

Pevný a odolný reproduktor je priam predurčený na použitie na cestách. Robustný gumový kryt a masívne textilné materiály ho dokonale ochránia v akejkoľvek situácii. Plánujete párty na lodi či pri bazéne? Problém nepredstavuje ani vlhkosť – zariadenie je totiž odolné voči vode, takže ho môžete bez obáv ponoriť pod hladinu.
Odolná konštrukcia

Maximálna výdrž

Zabudnite na trápne ticho! Li-Ion batéria ponúka na jedno nabitie až 20 hodín trvajúci hudobný zážitok.
Maximálna výdrž

Jednoduché prepojenie

Streamovanie hudby prebieha prostredníctvom Bluetooth priamo z vášho smartphonu či tabletu. Zároveň máte možnosť naraz pripojiť až dve zariadenia
Jednoduché prepojenie

Ďalšie praktické funkcie

Reproduktor sa v prípade potreby zmení na powerbanku pre váš smartphone. Takisto obsahuje zabudovaný mikrofón, takže ho môžete použiť aj na prijatie telefonických hovorov.
Ďalšie praktické funkcie

Veľká porcia zábavy

Vychutnajte si nezabudnuteľnú tanečnú párty. Technológia JBL Connect+ umožňuje bezdrôtové prepojenie naraz až stovky reproduktorov.
Veľká porcia zábavy

Dokumenty

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop