1
Krájač Ritter Orbis 1 Zväčšiť

Krájač Ritter Orbis 1

Nový produkt

Krájač potravín Ritter Orbis1 vyrobený z ľahkého plastu ponúka jednoduchú a bezpečnú prevádzku a spoľahlivé funkcie. Po otvorení stabilne stojí na pracovnej doske. 

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

40,00 € s DPH

33,33 € bez DPH

Patentované deliteľné sane zaručujú, že krájač potravín zostane vždy kompletný, aj keď je zložený.

Hrúbku rezu je možné plynulo nastaviť až na cca. 14 mm. Spotrebič má tiež spínač na prerušovanú a nepretržitú prevádzku, ako aj priestor pre navíjanie kábla.

Charakteristika a technické údaje: vysokokvalitný plast biely skladateľný zúbkovaný nôž s priemerom 17 cm hrúbka rezu nastaviteľná do cca 14 mm bezpečnostný spínač na prerušovanú a nepretržitú prevádzku odnímateľné a deliteľné sane pre úsporu miesta, aj keď je krájač zložený dĺžka pohybu saní cca 18 cm priestor pre uloženie kábla 230 V, 65 W, pracovný cyklus 5 minút

VDE / GS, bezpečnostná kategória 2, CE

  • rozmery: šírka 26,0 cm (zložená: 10,5 cm) výška 21,0 cm hĺbka 34,0 cm
  • hmotnosť: 1,7 kg

Krájač potravín Orbis1 je poháňaný motorom s výkonom 65 W, pri 20% zníženej spotrebe energie, ale o 50% vyššej účinnosti motora v porovnaní s predchádzajúcim modelom. Po zložení je šírka tohto krájača jedla iba 10,5 cm. Orbis1 je samozrejme „vyrobený v Nemecku“, ako všetky ostatné výrobky spoločnosti Ritter.

Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (9)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop