1

Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt už nie je v ponuke.
Vyberte si prosím z kategórie "Krájače" iný produkt.

Krájač Ritter Orbis 5 Zväčšiť

Krájač Ritter Orbis 5

Nový produkt

Krájač potravín Ritter Orbis5 vyrobený z ľahkého plastu ponúka jednoduchú a bezpečnú prevádzku a spoľahlivé funkcie.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

57,00 € s DPH

47,50 € bez DPH

Po otvorení stabilne stojí na pracovnej doske. Patentované deliteľné sane zaručujú, že krájač potravín zostane vždy kompletný, aj keď je zložený. Vario elektronika umožňuje prispôsobenie ot / min špecifickým potravinám. Spotrebič má tiež spínač na prerušovanú a nepretržitú prevádzku, ako priestor na uloženie kábla.

Charakteristika a technické údaje: vysokokvalitný plast biely skladateľný zúbkovaný nôž s priemerom 17 cm hrúbka rezu nastaviteľná do cca 14 mm bezpečnostný spínač na prerušovanú a nepretržitú prevádzku elektronické nastavenie otáčok odnímateľné a deliteľné sane pre úsporu miesta, aj keď je krájač zložený dĺžka pohybu saní cca 18 cm priestor pre uloženie kábla 230 V, 65 W, pracovný cyklus 5 minút

VDE / GS, bezpečnostná kategória 2, CE

  • rozmery: šírka 26,0 cm (zložená: 10,5 cm) výška 21,0 cm hĺbka 34,0 cm
  • hmotnosť: 1,7 kg

Orbis5 je poháňaný motorom s výkonom 65 W, ktorý je o 20% úspornejší a je o 50% výkonnejší ako predchádzajúci model. Po zložení je šírka tohto krájača iba 10,5 cm. Orbis5 je samozrejme „vyrobený v Nemecku“, ako všetky ostatné výrobky spoločnosti Ritter.

Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (10)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop