LG F60J5WN4W

Nový produkt

Smart slim práčka LG F60J5WN4W  A+++ (-10%) v bielej farbe je vybavená motorom s priamym pohonom, ktorý zaručuje tichý a spoľahlivý chod.

Viac detailov

Dodanie do 7 dní

309,00 € s DPH

257,50 € bez DPH

Vybrať si môžete z 14 pracích programov, podľa typu vašej bielizne a 16 prídavných možností. Vďaka technológii 6 Motion Direct Drive práčka ponúka šesť pohybov bubna, pre efektívne pranie a rozloženie pracieho prášku. Kapacita práčky je prispôsobená pre vypratie 6,5 kg bielizne naraz. Inteligentná práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s motorom zisťuje množstvo bielizne a určuje optimálny prací čas. Chod práčky je úsporný, vďaka čomu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++ Počas prania má možnosť dodatočne pridať bielizeň.

Technológia 6 Motion Direct Drive

Vďaka technológii 6 Motion Direct Drive dokáže práčka meniť pohyb bubna alebo jeho pohyby kombinovať, čo závisí od zvoleného pracieho programu. Práčka ponúka vysoký výkon a pri každom praní si môžete byť istý perfektnými výsledkami aj vďaka spojeniu s regulovanou rýchlosťou otáčania a schopnosti bubna otáčať sa doľava i doprava.

LG Direct Drive Motor™

Technológia LG Direct Drive™ motor predstavuje patentovaný motor s priamym pohonom, ktorý je pripevnený priamo v strede bubna práčky.
Toto riešenie pohonu umožnilo odstrániť remeň a kladky, ktoré sú súčasťou bežných motorov práčok. Motor Direct Drive™ má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo umožňuje spoločnosti LG poskytovať na motor 10 rokov záruku.

Inteligentný systém prania

Smart práčka LG F60J5WN4W je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s motorom Direct Drive zisťuje množstvo bielizne v bubne a následne na to určuje optimálny prací čas. Na základe informácií vyhodnocuje potrebný počet cyklov plákania a vypočítava optimálnu spotrebu vody. Výsledok prania sa zdokonaľuje aj vďaka detekcii a úprave vyvážania práčky a nadmernej tvorbe peny. Pri každom praní je zaručený optimálny prací výkon a efektívne hospodárenie s vodou a energiou. Táto práčka je inteligentná a praktická zároveň vďaka technológii NFC. Dokáže stiahnuť nové pracie programy a zvláda aj jednoduchuchú diagnostiku a riešenie problémov. Spojenie práčky so smartfónom je jednoduché a pomocou funkcie NFC Tag On získate prístup k najnovším inováciám. Smart ThinQ – načítanie programu a inteligentná diagnostika cez NFC - Smart Diagnosis ™, ktorá užívateľovi pomôže rýchlo a účinne vyriešiť takmer akýkoľvek drobnejší problém, než sa z neho stane problém väčší.

Prémiový bubon

Kontakt s bielizňou zvyšuje inovovaná textúra povrchu bubna, vďaka čomu je priebeh prania efektívnejší a špina sa z bielizne odstraňuje účinnejšie. Tvar bubna zabraňuje pevnému priľnutiu bielizne na konci prania a zabraňuje tak jej pokrčeniu. Vďaka vynikajúcim vlastnostiam bubna je vaša bielizeň čistejšia a zbavená nečistôt a škvŕn.

Pracie programy

Pranie si môžete prispôsobiť pre daný typ bielizne a jej materiálu, vďaka šiestim typom pracích pohybov. K dispozícii je až 14 pracích programov, z ktorých si pri každom pratí vyberiete ten najvhodnejší pre vašu bielizeň. Vybrať si môžete aj z 16 prídavných možností.

Šetrná k vašej pokožke

Smart práčka LG F60J5WN4W je ideálna aj na pranie detského oblečenia, nakoľko je vybavená programom Baby Care. Postará sa aj o ochranu citlivej pokožky a zabráni vzniku bielych škvŕn na vašej bielizni vďaka antialergickému pláchaniu bielizne pri teplote 40 stupňov.

Výška 850 mm
Šírka 600 mm
Hĺbka 450 mm
Hmotnosť 60 kg
Farba Biela
Energetická trieda A+++
Spotreba (kWh/rok) 146 kWh
Hlučnosť (dB) 55 dB
Displej ano
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 74 dB
Systém vkladania predné plnenie
Invertorový motor - Tichý chod ano
Počet programov 14
Maximálna náplň pre pranie (kg) 6,5 kg
Otáčky (ot./min) 1000 max ot/min
Spotreba vody 9500 L
Odložený štart ano
Detská poistka nie
Aqua Stop nie

Základné

Energetická trieda A+++
Farba Biela
Výška 850 mm
Šírka 600 mm
Hĺbka 450 mm
Hmotnosť 60 kg
Spotreba (kWh/rok) 146 kWh

Práčky

Maximálna náplň pre pranie (kg) 6,5 kg
Otáčky (ot./min) 1000 max ot/min
Spotreba vody 9500 L
Odložený štart ano
Detská poistka nie
Aqua Stop nie
Počet programov 14
Displej ano
Hlučnosť (dB) 55 dB
Hlučnosť pri odstreďovaní dB 74 dB
Systém vkladania predné plnenie
Invertorový motor - Tichý chod ano

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop