LG VS8401SCW

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

299,00 € s DPH

249,17 € bez DPH

Podlahový bezkáblový vysávač LG VS8401SCW RED vám ponúka variabilné použitie, zaistí účinné a pohodlné vysávanie každej miestnosti vo vašej domácnosti. Jednoduchým pohybom premeníte veľký stojanový vysávač v malý praktický ručný vysávač s mimoriadnym výkonom. Keďže tento model nepoužíva prachové vrecká, je k dispozícii zásobník na prach s kapacitou 0,35 l. Po naplnení ho stačí jednoducho vysypať a použiť znovu. Štíhly aodľahčený dizajn (2,8 kg) umožňuje pohodlné použitie vysávača.

Dual Powerpack

Dlhšia doba prevádzky a dlhší životný cyklus

LG CordZero ™ Handstick výrazne uľahčuje používanie vysávača a kráti čas strávený upratovaním vďaka sade dvoch lítium-iónových batérií (Dual PowerPack ™). Jeho dve batérie zaisťujú prevádzkovú dobu až 60 minút pri bežnom móde až 40 minút pri plnom výkone. Súčastne je zaistená tiež dlhšiu životnosť batérie a kratšia doba nabíjania ako u bežných vysávačov.

Anti-Tangle Brush

Štíhle telo vysávača je zakončené hlavicou s vstavanou kefou Anti-Tangle Brush ™. Vďaka tejto patentovanej technológii LG sa vlasy ani chlpy domácich maznáčikov nenamotajú na hubicu.

Smart Inverter Motor

Vysávač má zabudovaný šikovný invertorový motor LG bezkartáčový, ktorý zaisťuje vyšší výkon s dlhšiu životnosť motora. Vďaka jednoduchej konštrukcii zaručuje šikovný invertorový motor LG, životnosť až 1200 hodín a je naň poskytovaná 10 rokov záruka.

Tyčový a príručný vysávač v jednom

Stojanový vysávač LG ukrýva dva praktické prístroje v jednom. V prípade, ak potrebujete vysať nečistoty z vášho auta, jednoduchým pohybom premeníte veľký stojanový vysávač na malý praktický ručný vysávač s mimoriadnym výkonom.

Patentovaná rukoväť a otočná hlavica

Rukoväť s jednoduchým úchopom vám umožní upratať pohodlne s menšou silou ťahu na vaše zápästie. Hlavica s otáčaním o 180 ° vám umožňuje ľahko dosiahnuť pod nábytok či za roh. Už sa nebudete musieť ohýbať pri vysávaní v ťažko dostupných miestach!

Štrbinový nástavec

Vstavaný štrbinový nástavec umožňuje rýchle vyčistenie konkrétnych miest v rôznych prostrediach bez pripájania ďalšieho príslušenstva na ručný vysávač.

LED osvetlenie

Jasné LED osvetlenie napomáha pri upratovaní aj v tmavom prostredí, ako napr. pod pohovkou, nábytkom alebo pod posteľou.

Indikátor stavu batérie

Svetelný indikátor značuje zostávajúcu kapacitu akumulátora prostredníctvom LED displeja.

Výška 1105mm
Šírka 270mm
Hĺbka 190mm
Hmotnosť 2.8kg
Farba Červená
Hlučnosť (dB) 70dBA
Záruka 10 rokov
Typ vysávača Bezsáčkový (cyklonový)

Základné

Farba Červená
Výška 1105mm
Šírka 270mm
Hĺbka 190mm
Hmotnosť 2.8kg
Záruka 10 rokov

Vysávače

Typ vysávača Bezsáčkový (cyklonový)
Hlučnosť (dB) 70dBA

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop