LG VSR86040PG

Nový produkt

Roborický vysávač.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

599,00 € s DPH

499,17 € bez DPH

Efektívne a výkonné vysávanie a dlhšia životnosť

HOM-BOT SQUARE je silný a výkonný robotický vysávač s motorom Smart Inverter Motor™, ktorý zaručuje maximálny výkon s vysokou účinnosťou a odolnosťou v kompaktnej veľkosti. Preto niet divu, že spoločnosť LG si dostatočne verí a ponúka až 10-ročnú záruku na motor. 

ŠTVORCOVÝ DIZAJN

Vďaka štvorcovému dizajnu sú bočné kefy umiestnené bližšie smerom k prednej časti.

Dlhšie bočné kefy

Vysávač HOM-BOT SQUARE dôkladne vyčistí rohy vďaka bočným kefám dlhším o 1,5 cm Účinnosť čistenia rohov s vysávačom sa zvýšila o 89 % a celková účinnosť vysávania dosiahla 94 %.

Digitálny nárazník

Viacero snímačov dokáže rozpoznávať prekážky a minimalizovať nárazy. Na rozdiel od iných vysávačov, ktoré prekážku rozpoznajú až podľa nárazu, LG HOM-BOT SQUARE vie, ako ďaleko sa prekážka nachádza. Ultrazvukový snímač vysávača sníma širší rozsah a oveľa presnejšie. Rozpozná aj sklenené a priehľadné predmety. Vďaka funkcii učenia si vysávač HOM-BOT SQUARE pamätá polohu prekážok a výškových rozdielov v miestnosti, čím sa minimalizuje narážanie.

Vylepšený systém Dual Eye 2.0™

Vylepšený systém Dual Eye 2.0™ vysávača teraz automaticky prepočítava intenzitu svetla a monitoruje strop. Bez ohľadu na to, či je svetlo alebo tma, systém Dual Eye 2.0™ umožňuje zhotovovať zreteľné snímky miestnosti a minimalizovať bezcieľne potulovanie vysávača.

My Space

Jedinečný program spoločnosti LG, prostredníctvom ktorého vysávač dvakrát účinne čistí zvolený vnútorný priestor v režime Zigzag. Tento program je vhodný pre priestory s mnohými prekážkami.

Inteligentný únik

01. Uvoľňuje HOM-BOT z uviaznutia v obmedzenom priestore, na okraji koberce a pri nabehnutí na kábel. 02. Automatický systém vysávania a detektory prekážok vedú HOM-BOT cez prekážku bez zastavenia.

03. HOM-BOT rozpozná rám okna. To zabraňuje jeho uviaznutie. 04. Pri uviaznutí v úzkom priestore, vykonáva HOM-BOT pohyby potrebné pre vyjdenie.

Funkcia Mapping Resume

Pomocou funkcie Mapping Resume sa vysávač HOM-BOT SQUARE dokáže vrátiť na posledné miesto aj potom, ako ho zdvihnete a odnesiete inam. Pamätá si, čo už vyčistil. Nedochádza tak zbytočne k opakovaniu vysávania na už uprataných plochách.

Dýzy umiestnené vpredu a väčší zásuvný mop

Dýza vysávača HOM-BOT SQUARE je umiestnená bližšie k prednej strane ako v prípade iných robotických vysávačov, vďaka čomu vysávač lepšie zbiera nečistoty a nezanecháva žiaden rozptýlený prach.
2,5-krát väčší mop vysávača zanechá vašu domácnosť bez škvŕn a zásuvný mop sa jednoduchšie a pohodlnejšie vymieňa.

Ďalšie moderné vlastnosti

Vždy keď LG vyvinie nový operačný program RoboNavi, pre zlepšenie výkonu upratovania, môžete si jednoducho program stiahnuť z internetu a aktualizovať si vysávač. Vysávač dokáže rozprávať až 7 jazykmi - podporuje viacero voliteľných jazykov. S viac ako 120 hlasovými upozorneniami informuje o svojom aktuálnom stave a pohybe. Výhodou je aj nízka hlučnosť a to len 60 dB. plánovač vysávania zasa umožní naprogramovať upratovanie kedy to vám najviac vyhovuje. A nechýba ani inteligentná diagnostika - rieši problémi samodiagnostikou anomálií hlavných súčastí.

Výška 89mm
Šírka 340mm
Hĺbka 340mm
Hmotnosť 3000g
Farba GOLD
Hlučnosť (dB) 60 dB

Základné

Farba GOLD
Výška 89mm
Šírka 340mm
Hĺbka 340mm
Hmotnosť 3000g

Vysávače

Hlučnosť (dB) 60 dB

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop