1

LIEBHERR GTP 3656

Nový produkt

Elektronický informačný list

Truhlicová mraznička LIEBHERR GTP 3656.

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

949,00 € s DPH

790,83 € bez DPH

Popis produktu

Truhlicová mraznička Liebherr GTP 3656 v objeme 331 l bielej farby je zaradená do energetickej triedy A+++. Vďaka systému odmrazovania SmartFrost rovnomerne rozdeľuje teplotu a znižuje tvorbu námrazy. Ovládanie termostatu je elektronické, digitálny ukazovateľ teploty MagicEye v madle informuje o požadovanej teplote v mrazničke.. Vnútorné vybavenie pozostáva z 5 závesných košov. Mraziaca kapacita dosahuje 35 kg/24 hod. a maximálna doba skladovania pri výpadku prúdu je 77 h. Otváracie veko mrazničky Liebherr GTP 3656 je vybavené praktickým madlom. Hlučnosť dosahuje 39 dB.

 

 

Úsporná energetická trieda A+++

Ak chcete ušetriť pri skladovaní a mrazení potravín, tak truhlicová mraznička Liebherr GTP 3656 je ideálnym riešením. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A+++, ktorá vám pomôže šetriť nielen peňaženku, ale navyše i životné prostredie. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zužitkovali len skutočne potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania. Systém odmrazovania SmartFrost.

Veľký objem

Táto klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo surovín, ktoré potrebuje zmraziť, Jej celkový využiteľný objem je 331 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú surovinu. Jej maximálna hlučnosť dosahuje iba 39 dB, takže vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom.

Vlastnosti

Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 35 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Pri poruche či výpadku elektrického prúdu totiž dokáže udržať suroviny v chlade až 77 hodín. Tak budete mať záruku, že sa im nič nestane ani pri neželenej situácii. So skvelou funkciou super rýchleho zmrazenia vám zabezpečí rýchle zamrazenie takmer bez námrazy. Termostat je ovládaný elektronicky. Vnútorné vybavenie disponuje 5 závesnými košmi.

Magic Eye

Mraznička je vybavená digitálnym svetelným ukazovateľom teploty mraziacej časti v magickom oku - Magic Eye, ktoré je umiestnené v praktickom madle. Informuje Vás o požadovanej teplote v mraziacej časti. Špičkovo presná elektronika zaručuje, že vybraná hodnota bude na stupeň presne dodržaná.

Výška 917mm
Šírka 1369mm
Hĺbka 807mm
Hmotnosť 67kg
Farba Biela
Energetická trieda A+++
Spotreba (kWh/rok) 152kWh
Klimatická trieda SN-T
Akumulačná doba (hod) 77h
Ovládanie MagicEye s digitálnym ukazovateľom teploty
Objem 331l
Hlučnosť (dB) 39dB

Základné

Energetická trieda A+++
Farba Biela
Výška 917mm
Šírka 1369mm
Hĺbka 807mm
Hmotnosť 67kg
Spotreba (kWh/rok) 152kWh

Mrazničky

Ovládanie MagicEye s digitálnym ukazovateľom teploty
Objem 331l
Akumulačná doba (hod) 77h
Klimatická trieda SN-T
Hlučnosť (dB) 39dB

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop