1

Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt už nie je v ponuke.
Vyberte si prosím z kategórie "Chladničky s mrazničkou dole" iný produkt.

LIEBHERR ICS 3334

Nový produkt

Kombinovaná chladnička LIEBHERR ICS 3334.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

1 499,00 € s DPH

1 249,17 € bez DPH

POPIS PRODUKTU

 

 

 

Veľký využiteľný objem

Vstavaná kombinovaná chladnička Liebherr ICS 3334 s celkovým úžitkovým objemom 274 litrov je prispôsobená pre čo najpohodlnejšie uskladnenie vašich potravín. Z celkového úžitkového objemu jej chladiacej časti pripadá 194 litrov a mraziacej časti 80 litrov. Vo výbave je akustická kontrolka dlhšie otvorených dverí chladiacej aj mraziacej časti aj akustická a optická kontrolka poruchy. Umiestnenie dverí je vpravo, možno pri ich montáži zameniť.

Interiér chladiacej časti

Vnútorné vybavenie chladničky  je prispôsobené pre pohodlie pri ukladaní i vyberaní vašich potravín. V chladiacej časti je k dispozícii päť sklenených poličiek, z toho 4 výškovo nastaviteľných. Sklenené poličky sa nachádzajú aj vo dvierkach chladničky, je ich päť a majú plastový okraj. K dispozícii sú aj poličky na veľké fľaše alebo konzervy s praktickým držiakom a zásobník na vajíčka. Ovládanie a nezávislé nastavenie teploty chladničky i mrazničky je pomocou MagicEye s LED ukazovateľom teploty vo vnútornej hornej časti.

Zásuvky na ovocie a zeleninu

V chladiacej časti sa nachádzajú aj dve praktické zásuvky, ktoré sú ideálne pre uskladnenie ovocia a zeleniny. V zásuvkách môžete prehľadne skladovať vaše potraviny a vždy budete presne vedieť, čo v nich máte. Na najnamáhanejších miestach sú zásuvky zosilnené a tak si môžete byť istý ich stabilitou a ochranou pred lámaním materiálu.

Vybavenie mraziacej časti

Mraziaca časť kombinovanej chladničky je vybavená dvoma praktickými zásuvkami, ktoré sú vyrobené zo skla. Praktický systém VarioSpace je prispôsobený pre čo najpohodlnejšie ukladanie vašich potravín. Zásuvky v mraziacom priestore sa ľahko vyberajú vďaka medzipodlážkam, ktoré sú pod nimi umiestnené. Sú dostatočne veľké a tak môžete jednoducho uskladniť aj veľkého moriaka.

Úsporný chod

Vstavaná kombinovaná chladnička Liebherr ICS 3334 je zaraďovaná do energetickej triedy A++ a to vďaka svojmu úspornému a efektívnemu chodu. K dispozícii je aj praktické LED osvetlenie, vďaka ktorému budete mať ideálny prehľad o vašich potravinách.

Technológia BioCool

Hladinu vlhkosti vnútri BioCool boxu je možné regulovať pomocou posuvníka, takže čerstvosť ovocia a zeleniny, uložených v priestore chladničky môže byť zachovaná po dlhšiu dobu. BioCool-Box je namontovaný na pojazde s kolieskami pre jednoduché vysúvanie a tak môžete ľahko získať jasný prehľad o ich obsahu.

Technológia DuoCooling

Presné a nezávislé riadenie teploty chladničky a mrazničky je dosiahnuté prostredníctvom dvoch úplne oddelených chladiacich okruhov DuoCooling. Nedochádza tak k výmene vzduchu medzi chladničkou a mrazničkou. Tým sa zabráni prenosu pachov a uchráni uložené potraviny pred vysychaním.

Technológia SmartFrost

V porovnaní s inými statických systémami mrazenia technológia Liebherr SmartFrost zamrazí jedlo rýchlejšie a znižuje nahromadenie ľadu, takže rozmrazovanie je jednoduchšie a rýchlejšie. Poskytuje tiež pružnejšie úložný priestor s väčšou kapacitou a lepšiu spotrebu energie pre nižšie prevádzkové náklady.

PowerCooling systém

Vysoko výkonný PowerCooling systém rýchlo ochladzuje čerstvo uložené potraviny a vytvára rovnomernú chladiacu teplotu v celom vnútornom priestore. Spínač dverí zapnutý ventilátor vypne, keď sú dvere otvorené. To šetrí cennú energiu.

Funkcia SuperFrost

Automatická funkcia SuperFrost vytvorí zmrazenie čerstvých potravín jednoduchšie a šetrí energiu. Rýchlo znižuje teplotu -32 °C a vytvára tak studený vzduch potrebný pre zachovanie životne dôležitých vitamínov. Akonáhle je jedlo úplne zmrazené, automatická funkcia SuperFrost prepne späť do normálneho režimu a tým pomáha šetriť elektrickú energiu.

Výška 1772mm
Šírka 560mm
Hĺbka 550mm
Hmotnosť 60,1kg
Farba Biela
Energetická trieda A++
Spotreba (kWh/rok) 235kWh
Klimatická trieda SN-T
Typ chladenia dynamické
Objem chladničky (l) 274l
Objem mrazničky (l) 80l
Hlučnosť (dB) 35dB
Mraziaca kapacita (kg/24 hod) 14 kg
Akumulačná doba (hod) 22 hod
Automatické odmrazovanie ano
Počet zásuviek chladničky 1
Vnútorné osvetlenie ano LED
Počet zásuviek mrazničky 3

Základné

Energetická trieda A++
Farba Biela
Výška 1772mm
Šírka 560mm
Hĺbka 550mm
Hmotnosť 60,1kg
Spotreba (kWh/rok) 235kWh

Chladničky

Klimatická trieda SN-T
Typ chladenia dynamické
Objem chladničky (l) 274l
Objem mrazničky (l) 80l
Hlučnosť (dB) 35dB
Mraziaca kapacita (kg/24 hod) 14 kg
Akumulačná doba (hod) 22 hod
Automatické odmrazovanie ano
Počet zásuviek chladničky 1
Vnútorné osvetlenie ano LED
Počet zásuviek mrazničky 3

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop