1

BEKO DH8544CSRX

Nový produkt

 Sušička Beko DH 8534 CSRX

Viac detailov

Na sklade.

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

Parametre

Kapacita náplne bielizne v sušička Beko DH 8534 CSRX je 8 kg. Objem bubna je 118 litrov a je osvetlený pomocou LED osvetlenia. Hlučnosť sušičky pri sušení je 64 dB. Sušičke nechýba ani displej, na ktorom je možné sledovať a kontrolovať aktuálne nastavenie. Sušenie sa dá načasovať podľa vašich potrieb. Senzorové sušenie usuší bielizeň tak, aby bola podľa voľby vhodná k zaveseniu, žehleniu alebo priamo ku skladaniu do skrine. Kvalitu sušenia zabezpečuje obojstranne otáčajúci sa bubon.

Motor BLDC

Motor BLDC zaisťuje tichý chod, vyššiu životnosť motora, zvýšenú mechanickú odolnosť, lepší krútiaci moment, vyššiu rýchlosť a efektívnejšiu reguláciu.

Využitie tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využíva zbytkové teplo, vracia ho späť do sušiaceho procesu a teleso ho nemusí zakaždým znovu ohrievať. Vďaka tomu je spotreba nižšia ako u sušičky bez tepelného čerpadla. Vďaka tepelnému čerpadlu, ktorým je spotrebič vybavený je sušička najvýkonnejšia a zároveň najrýchlejšia na trhu. Vďaka kompresoru s premenlivou rýchlosťou sa stupeň vlhkosti prispôsobuje každej náplne zvlášť. Doba sušenia sa tak skráti až o 30 %.

Program Beko BabyProtect

Tento program zaistí dokonalé vysušenie bielizne nielen pre deti či alergikov, ale pre celú rodinu.

Senzor sušenie FlexySense

Beko sušička s automatickým senzorom sušenia uľahčí nastavenie vlhkosti a výber optimálnej teploty. So snímačom FlexySense nemusíte len odhadovať dobu sušenia - vyberte požadovaný stupeň sušenia a sušička sa zastaví pri dosiahnutí zvolenej úrovne.

Programy

  • Program Džínsy: Štandardné cykly si nie vždy poradia so sušením silnejšej látky a to najmä pozdĺž švov, kde je oveľa silnejšia vrstva látky. Beko vyvinulo špeciálny program Džínsy, ktorý zaisťuje aj sušenie bielizne zo silnejšej látky ako je denim a fleece.
  • Program Jemná bielizeň: Špeciálny program pre jemné tkaniny, ktoré môžu byť bezpečne usušené pri nízkej teplote a nízkych otáčkach bubna.
  • Program MIX: Novinka určená pre sušičku DS7434CS RX umožňuje súčasné sušenie bavlny a syntetických vlákien, čo eliminuje potrebu triedenia oblečenia podľa typu tkaniny. Program mix je výborným doplnkom k práčkam Beko, ktoré tiež umožňujú pranie rôznych tkanín naraz.
  • Program Košele: Pri sušení môžu byť košele zničené a ich farba môže vyblednúť. Program Košeľa je špeciálne navrhnutý tak, aby sa týmto problémom vyhlo. Jedná sa o jemné sušenie košieľ pri nízkej teplote, aby nedošlo k poškodeniu látky a vyblednutie farieb.

Funkcia Jednoduché žehlenie- sušičky

Špeciálne funkcie zaisťujúce ľahké žehlenie. Pri zvolení sa po dobu 2 hodín od ukončenia programu bubon ešte každú minútu otočí. Tým dochádza k oddeleniu jednotlivých kusov bielizne od seba a bielizeň zostáva nezvlnený do doby, než je zo sušičky odstránené.

Automatický systém proti pokrčeniu

Kondenzačné sušičky Beko sú vybavené špeciálnou funkciou proti pokrčeniu bielizne, zaistenou jemným pohybom bubna.

Výška 850mm
Šírka 600mm
Hĺbka 600mm
Hmotnosť 51kg
Farba Biela
Energetická trieda A+++
Spotreba (kWh/rok) 1,43 kWh na cyklus
Hlučnosť (dB) 66 dB
Systém vkladania predné plnenie
Maximálna náplň pre sušenie (kg) 8
Tepelné čerpadlo Áno
Detská poistka ano
Počet programov 16

Základné

Energetická trieda A+++
Farba Biela
Výška 850mm
Šírka 600mm
Hĺbka 600mm
Hmotnosť 51kg
Spotreba (kWh/rok) 1,43 kWh na cyklus

Sušičky

Maximálna náplň pre sušenie (kg) 8
Tepelné čerpadlo Áno
Počet programov 16
Detská poistka ano
Hlučnosť (dB) 66 dB
Systém vkladania predné plnenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop