1

GORENJE EC6352WPA

Nový produkt

Informačný list

Elektrický sporák Gorenje EC6352WPA.

Viac detailov

Na sklade.

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

Spoľahlivý pomocník

Elektrický voľne stojaci sporák Gorenje EC6352WPA v bielom prevedení určite splní očakávania mnohých gazdieniek. Ovládanie je prostredníctvom šiestich zatláčacích gombíkov, ktoré sú uprostred doplnené o dotykovo ovládané programovacie hodiny IconLed. Sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Je zaradený do energetickej triedy A. Chladné dvierka rúry s odnímateľným vnútorným sklom s plochým povrchom sú vybavené 2 sklami a 1 reflexnou vrstvou a tlmeným zatváraním GentleClose. Rúra v objeme 65 l je vybavená klasickými vodiacimi roštami plechov s čiastočne výsuvnými teleskopickými lištami na 2 úrovniach, 1 hlbokým smaltovaným plechom, 1 plytkým plechom a roštom. Varná zóna je sklokeramická a je vybavená 4 varnými zónami HiLight s ukazovateľom zbytkovej teploty:

  • Vľavo vpredu: Dvojitá HiLight varná zóna ø 21/12 cm, 2.2 kW,
  • Vpravo vpredu: HiLight varná zóna ø 14.5 cm, 1.2 kW,
  • Vľavo vzadu: HiLight varná zóna ø 14.5 cm, 1.2 kW,
  • Vpravo vzadu: Ø 26.5×17 cm, 2.4 kW

AquaClean

Vďaka novej povrchovej úprave u všetkých rúr Gorenje sa zreteľne zlepšila funkcia AquaClean. Táto funkcia ponúka dokonalú pomoc pri čistení rúry. Jediné, čo musíte urobiť, je naliať 0,5 l vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean na 30 minút. Viditeľné výsledky na celom vnútornom povrchu rúry ako aj na plechoch a pekáčoch vás určite príjemne prekvapia. Zapečené škvrny a mastnota sa pomocou pary zmäkčia, a stačí ich už len jednoducho zotrieť handričkou.

Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení

Nové rúry Gorenje sú vybavené pokrokovou technológiou, pre vytvorenie väčšieho objemu rúry. Optimalizované prúdenie vzduchu cirkuluje vo vnútry v ešte väčšom objeme a úplne slobodne. Zvýšený objem rúry 65 l umožňuje pečenie väčšieho množstva jedla naraz. Multifunkčná rúra ponúka 11 druhov ohrevu: horné a dolné vyhrievacie teleso, infra gril
Infra gril a ventilátor, kruhové vyhrievacie teleso s ventilátorom, spodné vyhrievacie teleso a ventilátor, dolné vyhrievacie teleso s kruhovým vyhrievacím telesom a ventilátorom, malý infra gril, rozmrazovanie, rýchly predohrev - 200 ˚C za 6 minút, AquaClean, warmPlate - ohrievanie tanierov.

Pečenie na viacerých úrovniach

Kombinácia funkcií MultiAir a Homemade tvaru rúry vám pomôže dosiahnuť ten najťažší cieľ: pečenie až na 4 plechoch súčasne. Navyše sa chute a vône jedál nezmiešajú. Inteligentná distribúcia vzduchu v rúre sa postará o to, že pokrmy budú rovnomerne upečené na každej jednej úrovni.

HomeMade tvar rúry

Rúry gorenje sú charakteristické svojim okrúhlym tvarom, ktorý je inšpirovaný tradičnými pecami na drevo. Umožňujú voľný pohyb horúceho vzduchu. Jedlo sa tak pečie rovnomerne zo všetkých strán vďaka čomu dosiahnete dokonalé výsledky pečenia - vnútri šťavnaté a zvonku chrumkavé.

Výška 850mm
Šírka 600mm
Hĺbka 600mm
Hmotnosť 45,9kg
Farba Biela
Energetická trieda A
Gril ano
Objem rúry 65l
Príslušenstvo 2x plech, rošt
Typ varnej dosky Elektrická
Typ rúry Voľne stojaca

Základné

Energetická trieda A
Farba Biela
Výška 850mm
Šírka 600mm
Hĺbka 600mm
Hmotnosť 45,9kg

Sporáky

Typ rúry Voľne stojaca
Typ varnej dosky Elektrická
Objem rúry 65l
Príslušenstvo 2x plech, rošt
Gril ano

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (17)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop