1

Orava K231B

Nový produkt

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

69,90 € s DPH

58,25 € bez DPH

Naparovacia kulma na vlasy Orava K 231 B premení vaše rovné vlasy na krásne kučery. Naparovacia funkcia zabezpečí kučerám svieži a hydratovaný vzhľad s dlhotrvajúcim účinkom. Kulma Orava K231 je ideálna pre stredne dlhé a dlhé vlasy. Kontrolka prevádzky a nahriatia vás informuje o stave kulmy a poteší vás aj ochranný systém proti zachyteniu vlasov pri rotácii, či pohotovostný režim a systém automatického vypnutia. Farebné prevedenie: Čierna.

Túžite po kučeravej hrive za ktorou sa budú všetci otáčať? S našou špeciálnou kulmou na vlasy dosiahnete perfektné kučery v celkom krátkom čase.

Vyniká inovatívnou funkciou naparovania, ktorá zaistí kučerám svieži, zvlhčený a hydratovaný vzhľad. Z krásneho účesu sa budete tešiť niekoľko dní vďaka dlhotrvajúcemu výsledku natočenia vlasov.

Elegantná čierna kulma K-231 B je ideálna pre stredne dlhé a dlhé vlasy.

Profesionálne vytvarovaný účes umožňuje nastavenie 3 smerov tvorby kučier - k tvári, od tváre alebo automatické striedanie smeru. Umožňuje tiež nastavenie 3 úrovní časovača pre voľné, pružné a dlhotrvajúce kučery a 3 stupne regulácie teploty – 190 °C, 210 °C, 230 °C

Kontrolka prevádzky a nahriatia vás spoľahlivo informuje keď bude kulma pripravená na použitie.

Vývojári mysleli aj na ochranné prvky a zabudovali do kulmy aj systém ochrany proti zachyteniu vlasov pri rotácii. Pohotovostný režim po 20 minútach nečinnosti sa prepne do pohotovostného režimu a po 60 minútach nečinnosti sa sama automaticky vypne.

S ergonomickou rukoväťou bude jej používanie naozaj jednoduché.

Ionizátor: Nie
Automatické vypnutie: Áno
Keramický povrch: Nie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop