1

PHILIPS S5630/12

Nový produkt

holiaci strojček Philips Series 5000 S5630/12.

Viac detailov

Na sklade

129,00 € s DPH

107,50 € bez DPH

Rýchlejšie oholenie partií s hustejšími fúzmi

Strojček s vylepšenou technológiou Turbo+ má o 20% vyšší výkon. Keď ju aktivujete, tak rýchlejšie oholíte časti tváre s hustejšími fúzmi. Holenie tak bude rýchlejšie a vďaka tomu aj pohodlnejšie.  

Presný a zároveň jemný kontakt s pokožkou

Vďaka systému holiacich frézok MultiPrecision oholíte rýchlo ako dlhšie, tak kratšie fúzy niekoľkými ťahmi. Frézky sú zároveň vybavené dvojitým britom Super Lift & Cut, ktorý každý fúz najprv nadvihne a následne ho odreže tesne pri pokožke. Vaša tvár tak bude vždy precízne a hladko oholená.  

Ešte väčšie pohodlie

Holiaca hlava a jednotlivé frézky sa pohybujú v piatich rôznych smeroch. Vďaka tomu sa strojček pri holení ešte lepšie prispôsobí tvarom vašej tváre a záhybom krku alebo čeľuste. Systém holiacich hláv Flex Vám tak zaručí ešte pohodlnejšie oholenie.  

Jednoduché vytvarovanie fúzov, briadky alebo kotliet

S konečnou úpravou vzhľadu Vám pomôže zastrihávací nadstavec, s ktorým pohodlne a presne upravíte okraj fúzov, kotliet alebo briadky.  

Riešenie pre citlivú pokožku

Vďaka vodeodolnosti môžete holiaci strojček používať buď v sprche alebo s penou alebo gélom na holenie. Holenie s penou alebo gélom na holenie je vhodné najmä pre mužov, ktorí majú citlivú pokožku.  

Až 60 minút prevádzky na batériu

Pre pohodlné používanie je strojček vybavený kvalitnou Li-Ion batériou, ktorá Vám dopraje až hodinu používania po jednej hodine nabíjania. Z bezpečnostných dôvodov možno strojček používaťiba bez pripojeného napájacieho kábla. 

Obsah balenia: 1x holiaci strojček Philips Series 5000 S5630/12 1x zastrihávací nadstavec 1x cestovné puzdro 1x napájací kábel

Hmotnosť 0,355
Typ pripojenia akumulátorové
Ďalšie funkcie mokre holenie,yastrihávací nástavec

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (29)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop