1

Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt už nie je v ponuke.
Vyberte si prosím z kategórie "Príprava jedla" iný produkt.

ETA 01349 Steampot

Nový produkt

ETA SteamPot 0134 90000 Parný hrniec

Viac detailov

Na sklade

Pozor: skladom posledné kusy

56,99 € s DPH

47,49 € bez DPH

Parný hrniec pre rýchle a zdravé varenie s príjemným moderným dizajnom. Parný hrniec od Ety je jedinečný a spoľahlivý pomocník pre zdravé, úsporné a rýchle varenie. Potraviny vďaka nemu nestrácajú svoju prirodzenú chuť ani výživné látky.

Vďaka bezpečnostnému systému tepelnej poistky je varenie v parnom hrnci bezpečné. Spoľahlivo v pare uvaríte ryžu v miske o objeme 1,5 litra. Parný hrniec má tri transparentné nádoby na varenie, ktoré majú na dne vytvorené špeciálne priehlbinky pre varenie vajec. Príprava jedál v parnom hrnci je zdravá, bez zápachu a tichá.

Pomocník pre rýchle a zdravé varenie s príjemným moderným dizajnom. Parný hrniec od Ety je jedinečný a spoľahlivý pomocník pre zdravé, úsporné a rýchle varenie. Potraviny nestrácajú svoju prirodzenú chuť ani vitamíny.

- Kapacita troch transparentných nádob na varenie je 12,25 litra. Parný hrniec má tepelne odizolované držadlá a bezpečnosť zaručuje tepelná poistka.

- Miska na varenie ryže má objem 1,5 l. Nádoby majú na dne vytvorené špeciálne priehlbiny pre varenie vajec.

- Prevádzku hrnca signalizuje svetelná kontrolka. Jednoduché ovládanie pomocou 75 minútového časového spínača. Na uplynutie nastaveného času upozorní zvuková signalizácia.

- Na boku nádoby je dobre viditeľný ukazovateľ hladiny vody. Doplňovanie vody je jednoduché a pohodlné z vonkajšej strany.

Súhrn

Výrobca Etaopraviť
Príkon 1000 Wopraviť
Celkový objem 12.25 lopraviť
Počet nádob 3opraviť
Časovač áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop