1

Philips S5100/06

Nový produkt

Holiaci strojček vybavený dvojitým systémom britov umiestnených v troch flexibilných holiacich hlavách, ktoré sa pohybujú v 5 smeroch. K finálnej úprave slúži vstavaný zastrihávač.

Viac detailov

TOVAR NA OBJEDNAVKU! DODANIE ZAVISI OD DOSTUPNOSTI SKLADU A AKTUALNOSTI DANEHO MODELU VYROBKU!

89,00 € s DPH

74,17 € bez DPH

Holiaci strojček Philips je vybavený dvojitým systémom britov umiestených v troch flexibilných holiacich hlavách, ktoré sa pohybujú 5 smermi. Po použití strojčeka stačí vysunúť holiacu hlavu a jednoducho ju opláchnuť pod tečúcou vodou. Ďalej je vybavený displejom s užitočnými indikátormi. Len hodina nabíjania stačí na úplné nabitie strojčeka, ktorý je potom schopný 40 minútovej prevádzky, čo odpovedá 13 holeniam. Strojček má lítiovú batériu s dlhou životnosťou a zastrihávač na úpravu kotliet a fúzov. Holiaci strojček je kompatibilný s akýmkoľvek napätím a dvojročná záruka je zárukou naozajstnej kvality.

Hladké a rýchle oholenie

Holiaci strojček vám bude nápomocný v krátkom čase vďaka systému britov MultiPrecision a úplne umývateľným hlavám.

Poradí si so všetkými fúzmi

Dokonale hladké holenie s inteligentným systémom britov, ktoré nadvihujú a následne holia všetky fúzy a zostávajúce strnisko pár ťahmi.

Päť smerov ohybných hlavíc sú voľbou spokojnosti

S päťsmernými ohybnými holiacimi hlavicami dosiahnete zaručene hladkú tvár. Hlavice sa nezávisle na sebe pohybujú v piatich smeroch a holia tesne pri pokožke, takže si rýchlo poradí aj s vašim krkom a čeľusťou.

Dvojité brity a nadvihovanie fúzov

A prečo so strojčekom dosiahnete hladšie oholenie? Jednoducho preto, že má dvojitý brit Super Lift & Cut. Prvý brit nadvihuje každý fúz, zatiaľ čo druhý ho cielene odreže pod úrovňou pokožky. S týmito britmi docielite úplne hladké oholenie.

Očistite svoj holiaci strojček jednoducho pod tečúcou vodou

Zabudnite na zložité čistenie holiaceho strojčeka po jeho použití. Nebudete potrebovať žiadne dobýjanie či čistiacu kefku. Odteraz vám postačí vysunúť holiacu hlavu a jednoducho ju opláchnuť pod tečúcou vodou.

Podľa indikátorov poznáte, čo strojček vyžaduje

Strojček vám ukáže, čo je potrebné pre jeho optimálnu prevádzku. Na displeji sa nachádza jednoúrovňový indikátor nabitia batérie, indikátor čistenia, indikátor vybitia batérie, indikátor pre výmenu hláv a indikátor cestovného zámku.

Iba hodina nabíjania pre 13 oholení

Len jedna hodina postačí holiacemu strojčeku Philips na plné nabitie, potom je schopný 40 minútovej prevádzky, čo odpovedá 13 holeniam. Používať ho môžete, aj keď je zapojený do siete.

Výkonná a úsporná batéria

Úsporná lítiová batéria s dlhou životnosťou je stavaná tak, že po každom nabití holí dlhšie. Rýchle päťminútové nabíjanie postačí na jedno oholenie.

Zastrihávač na kotlety a fúzy

Na dokončenie úpravy fúzov poslúži presný zastrihávač, s ktorým si jednoducho zastrihnete fúzy alebo kotlety.

Univerzálne napätie, záruka a výmenné brity

Na všetky holiace strojčeky Philips máte celosvetovú dvojročnú záruku. Navyše ich napájania je kompatibilné s akýmkoľvek napätím, poslúži vám nielen doma, ale aj kdekoľvek inde na svete. Je navrhnutý tak, aby ste ho mohli využívať celé roky. Postačí vám k tomu každé dva roky vymeniť britové hlavice. Tým zaručíte maximálny výkon a perfektné oholenie.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop